REKLAMA

Per Velykas šildys dėmesys ir gera nuotaika

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ekvinocija arba lygiadienis yra toks reiškinys, kai susilygina diena ir naktis. Po lygiadienio Šiaurės pusrutulyje dienos ima ilgėti (Pietų – ilgėja naktys), daugėja šviesos ir šilumos. Tai yra gamtos prabudimo ir atgimimo metas, kuris anksčiau atspindėtas pagoniškoje (kai Saulė įeina į Avino ženklą, prasideda pavasaris), o dabar krikščioniškoje tradicijoje – Kristaus prisikėlimo šventė, Šv. Velykos.

Šios šventės simboliai – kiškučiai ar triušiukai ir kiaušiniai yra tikrų tikriausi pagoniškos tradicijos, garbinančios vaisingumą, palikimas. Angliškas arba vokiškas Velykų pavadinimas „Easter“ arba „Oster“ kildinamas iš istorinės germanų genties teutonų kalbos žodžio „Eostre“. Ši šventė rengta sekmadienį, per pirmąją Mėnulio pilnatį, kuri stodavo po pavasario lygiadienio.

Priklausomai nuo jūsų tikėjimo ar netikėjimo, vieniems Velykos bus graži religinė, kitiems – šeimos šventė, o tretiems – tiesiog ilgasis savaitgalis. Kad ir kokios jūsų nuostatos, astrologai papasakos, kokios nuotaikos vyraus per šią pavasario šventę ir ko iš jos tikėtis kiekvienam Zodiako ženklui.

AVINAS

REKLAMA

Palankiai išsidėsčiusios žvaigždės garantuos, kad Avino ženklo atstovams Šv. Velykų šventė bus gana vykusi. Saulė ir Merkurijus skatins būti aktyviems, atviriems ir daug bendrauti. Draugai, šeimos nariai, partneriai irgi bus geros nuotaikos, todėl lengvai savo žmogų apsupsite meile ir dėmesiu. Antrąją Veykų dieną galimi tam tikri netikėtumai, nes Saulė ir Uranas sudarys nepalankų aspektą. Jūsų mylimas žmogus sugalvos jus kažkaip nustebinti. Atsargiai vairuokite, jums bus sunku susikaupti.

TAURAS

Venera, Marsas ir Neptūnas šią pavasario šventę jums nudažys švelniomis meilės spalvomis ir gardžiais skoniais. Išvykę į kelionę Taurai greitai atsijungs nuo kasdienės rutinos, todėl puikiau astigaus, net jei tai bus vos kelių dienų išvyka. Jei tik galėsite, nė neabejokite, šaukite kuo toliau nuo namų.
Veneros ir Marso padėtis bus itin palanki, todėl kelionėje vienišiems Tauro ženklo atstovams susidarys palankios sąlygos susipažinti. Eikite, bendraukite, pažindinkitės su naujais žmonėmis. Jei kuris labai patinka, atvirai tai parodykite. Įsipareigoję Tauro ženklo atstovai puikiai laiką leis su mylimu žmogumi, juos sups harmoninga atmosfera.

DVYNIAI

Jums nereikia daug, kad sugebėtumėte džiaugtis ir gerą nuotaiką spinduliuotumėte į aplinką. Labai gerai, nes ir šias Velykas žvaigždės išsidėlios palankiai ir duos jums postūmį jaustis puikiai. Šeštadienį ir sekmadienį Merkurijus ir Mėnulis suteiks jūsų kasdienybei jaudinančių aspektų. Galbūt išsiruošite į teatrą ar spektaklį? Jums patinka nauji dalykai ir nauji žmonės, kaip ir kitoks šventės scenarijus, ne tik ilgas sėdiniavimas prie stalo. Jūsų artimieji džiaugsis jūsų draugija ir šalia jūsų jausis ypač jaukiai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA