REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 06–12 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Ši savaitė priklauso jums! Trečiadienį Jupiteris pradės judėti tiesiai Avino astrologinio būsto Romantinių jausmų sektoriumi. Tai nutinka kartą per dvylika metų. Būtinai pasinaudokite galimybe praturtinti ir pagyvinti asmeninį gyvenimą. Mėgaukitės Jupiterio dovanomis iki rugpjūčio 11 dienos. Tikimės, vienišiai per šį laikotarpį sutiks savo gyvenimo meilę ir jokiu būdu jos nepaleis! Šeštadienį Venera  įeis į jūsų astrologinio būsto Komunikacijos sektorių ir čia išbus iki gegužės 7 dienos. Kalbėkite – dabar jūsų žodžiai įgis galią sužavėti tą asmenį, kuris jums krito į širdį. 

Tauras. Jūsų ženklą valdanti planeta pereis į kitą Zodiaką, o tai reiškia, kad keisis jūsų daromas poveikis aplinkiniams. Nuo šeštadienio iki gegužės 7 dienos ypatingą asmenį nustebinsite tiesiog parodydami savo gabumus ir talentus. Jūsų išradingumas, gebėjimas tvarkyti finansus ar kitos savybės žavės jus supančius žmones. Geriausia diena pasimatymui – sekmadienis, kai Marsas, šiuo metu esantis jūsų ženkle, sudarys palankų aspektą su Neptūnu. Seksualinės fantazijos gali virsti realybe.

Dvyniai. Savaitės pradžia asmeniniuose ir romantiniuose reikaluose nežada jokių jaudinančių įvykių, tačiau dėl to neverta sukti galvos. Visai netrukus tapsite Visatos numylėtiniu. Šeštadienį Venera įeis į jūsų ženklą, taip nutinka kartą metuose, ir čia bus iki gegužės 7 dienos. Pastebėsite, kad labiau pasitikite savimi, savo žavesiu ir gebėjimu vilioti, net pernelyg nesistengdami gaunate daug dėmesio. Tai ypač pajaus vieniši Dvyniai, aplinkiniai noriai reikš jiems simpatijas. Įsipareigojusių šio ženklo atstovų partneriai galės tik pasidžiaugti, kaip jiems pasisekė, gavo tokį visų geidžiamą žmogų sau į porą.

Vėžys. Įsipareigoję šio Zodiako atstovai norės kuo daugiau laiko leisti dviese su mylimu žmogumi. Vienišiai, ar maitinate save svajonėmis apie žmogų, su kuriuo nėra šansų užmegzti santykių realybėje? Dabar geras laikas tokias svajas paleisti pavėjui. Kreipkitės į specialistus, jei patiems per sunku, arba skirkite laiko apmąstymams, kodėl mieliau renkatės įsivaizduojamą, o ne tikrą partnerį? Ko bijote? Įvardiję baimę, ją galėsite kontroliuoti, o tai padės tapti atviresniam bendraujant su priešingos lyties atstovais.

REKLAMA

Liūtas. Laikas švęsti! Šį trečiadienį Jupiteris ims judėti tiesiai jūsų ženkle. Nuo tada iki rugpjūčio 11 dienos mėgausitės neįtikėtinomis laimės ir gerovės planetos dovanomis. Jupiteris padės tvarkyti ir santykių reikalus. Šeštadienį Venera skatins jus bendrauti, įsimaišyti į minią. Galbūt vienišiai ten sutiks savo vienintelį ar vienintelę?

Mergelė. Pokalbis su mylimu asmeniu gali šią savaitę jus sunervinti, ypač jeigu juo nepasitikite. Tie, kurie turi tam priežastį, pagavo partnerį meluojantį ar darantį, ko neturėtų, verčiau nepulkite kaltinti, o tiesiai paklauskite, kodėl jis ar ji taip elgiasi. Geriau išgirsti tiesą iš „kaltininko“, nei prisigalvoti „tiesų“ ir kankintis. Jei esate įsipareigoję, sekmadienį poros reikalai atrodys daug geriau nei savaitės pradžioje. Imsite labiau pasitikėti partneriu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA