REKLAMA

Laimės savaitė visiems Zodiako ženklams

REKLAMA

Merkurijus visiems nesnaudžiantiems ir nežiopsantiems visą šią savaitę dovanos galimybę į savo gyvenimą pritraukti daugiau pinigų. Ši planeta padės atskleisti talentus, galimi netikėti laimėjimai ir sėkmė.

Atrodo, kad šią balandžio savaitę suklysti beveik neįmanoma, nes kiekviena diena bus savaip sėkminga. Kaip sakant, viena laimės diena seks po kitos.

Laimingoji savaitė

Pirmadienis, balandžio 6-oji. Sėkmės diena, per kurią Merkurijus ir Jupiteris dovanos šansą, sukurs laimingas aplinkybes, kurios atneš pinigų.

Antradienis, balandžio 7-oji. Meilės ir laimės diena, gražiausiu jausmu žmones apdovanos meilės planeta Venera.

REKLAMA

Trečiadienis, balandžio 8-oji. Idėjų diena. Merkurijus ir Uranas dovanos spontaniškų genialių idėjų, jums tereikės sugalvoti, kaip jas įgyvendinti.

Ketvirtadienis, balandžio 9-oji. Talentų diena. Dėl Merkurijaus, Mėnulio, Jupiterio ir Urano poveikio į paviršių iškils jūsų talentai, apie kuriuos gal net nenutuokėte ar kokių nė nesapnavote.

Penktadienis, balandžio 10-oji. Draugystės diena. Merkurijus ir Saulė padės susitikti žmonėms, kurių sprendimai turi įtakos jūsų finansinei padėčiai. Tie susitikimai padės gerinti jūsų ateitį.

Šeštadienis, balandžio 11-oji. Flirto diena. Arba įsimylėsite, arba susirasite draugų visam gyvenimui.

Sekmadienis, balandžio 12-oji. Planų diena. Neptūno aspektas su Marsu stiprins jūsų intuiciją, aštrins nuojautą, kas jums atneš daugiau pinigų, padės suvokti, kas bus naudinga, pelninga, o kas ne. Šią dieną tinka sudaryti tikslų veikimo planą kitai savaitei, kad neleistumėte sėkmei išplasnoti pro langą, tiek ją ir tematysite.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA