REKLAMA

Koks jūsų charakteris pagal japonų horoskopą?

REKLAMA

Šis horoskopas turi dvylika Zodiako ženklų.

Įdomu, kad čia, kitaip nei įprastuose Vakarų ar kinų horoskopuose, dominuoja ne gyvūnai, bet augalai ir japonams svarbūs daiktai, jų rankomis kurti sodai ar tiltai.

Sužinokite, kokio Zodiako ženklo globoje gimėte pagal supaprastintą japonų horoskopą.

Jeigu norite sužinoti išsamesnį horoskopą – jo ženklai gali skirtis nuo supaprastintojo: http://www.alfa.lt/astromanija/straipsnis/10633/Japonu-horoskopas?psl=1

Vyšnios žiedas

REKLAMA

(vasario 15 d.–kovo 20 d.)

Po šiuo ženklu gimę žmonės yra energingi ir turi daug pozityvios energijos. Jie nelaukia „tinkamo momento“, tiesiog ima ir veikia impulsyviai. Labiausiai juos žeidžia artimiausių žmonių abejojimas jų idėjomis ir veikla.

Saulė

(kovo 21 d.–balandžio 29 d.)

Visiški idealistai. Šiuos žmones valdo du dalykai – grožis ir išmintis. Jie yra garbingi ir atsakingi. Saulės ženklo atstovai nekenčia melo ir apgaulių. Jie yra puikūs kolegos ir draugai.

Bambukas

(balandžio 30–birželio 4 d.)

Šio ženklo atstovai, kaip ir pats bambukas, sugeba prisitaikyti prie bet kokių aplinkybių. Jie yra lankstūs, atviri pasauliui ir žmonėms. Dažniausiai turi daug draugų.

Ryžių laukai

(birželio 5 d. – liepos 6 d.)

Po šiuo japonų Zodiaku gimusieji sugeba prisikasti iki sėkmės. Jie yra darbštūs, kartais net darboholikai, taip pat labai atidūs detalėms. Jie nesiskundžia, nebumba, tiesiog kovoja už savo svajones. Jie yra nepakantūs žmogiškosioms silpnybėms.

Lotosas

(liepos 7 d.–rugpjūčio 1 d.)

Šio ženklo atstovai yra švelnūs ir sentimentalūs. Jie dažnai svyruoja tarp proto ir jausmų, pasimetę, kurio labiau klausyti. Nepaisydami šių trukdžių, Lotoso Zodiako atstovai labai myli gyvenimą.

Japonų tiltas

(rugpjūčio 2 d.–27 d.)

Gimusieji po šiuo ženklu paprastai aukoja savo gyvenimą kitiems. Jiems patinka padėti ir patarti. Jie yra puikūs psichologai, gebantys išklausyti. Taip pat nuostabūs aktoriai, menininkai.

Japonų sodas

(rugpjūčio 28 d.–spalio 10 d.)

Šio Zodiako žmonės yra tokie žavūs, kad sugeba lengvai megzti pažintis, jiems patinka bendrauti ir sutarti. Vengia daryti įtaką kitiems žmonėms, veikiau linkę jiems daryti gera. Šeima ir draugai šio japonų ženklo žmonėms yra labai svarbūs.

Imperatorius

(spalio 11 d.–lapkričio 18 d.)

Kariai iš prigimties. Jie dažniausiai laimi visus savo gyvenimo mūšius. Imperatoriaus ženklo atstovai nepakenčia nuobodulio. Jų įsitikinimu, gyvenimas yra nesibaigiantis nuotykis. Jie gali būti pernelyg egocentriški, save mylėti labiau nei kitus.

Imperatorė

(lapkričio 19 d.–gruodžio 26 d.)

Po šiuo ženklu gimusieji pasižymi labai stipria valia. Jie siekia tikslų, kol pasiekia. Visada eina iki pabaigos ir gauna tai, ko nori, kad ir kiek tai kainuotų. Jų trūkumas – neprisileidžia arti savęs kitų žmonių. Kartais pernelyg nuo jų atsitveria išdidumu ir šaltumu.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA