REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 13–19 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Kad ir kaip šią savaitę stengtumėtės, atrodys, kad niekaip negalite pramušti kiauto – partneris užsispirs, nors tu ką. Jums gali būti sunku susikalbėti, ypač trečiadienį. Šiomis dienomis venkite esminių pokalbių ir svarbių sprendimų, susijusių su santykiais ir jų ateitimi. Tačiau šeštadienį jausitės taip, lyg gyvenimas jus mesteltų ant naujos bangos, pasiūlytų naujų galimybių. Taip ir bus, nes tądien stos Mėnulio jaunatis. Ji svečiuosis jūsų ženkle ir sustiprins intuiciją.

Tauras. Galite susidurti su piniginėmis problemomis. Bendros su partneriu išlaidos kirs per jūsų asmenines santaupas, tai jus gali nuvilti. Jeigu jums dažnai tenka prisidėti daugiau, lopyti partnerio padarytas skolas, bus sunku susilaikyti nuo neigiamų jausmų ir jų neišreikšti žodžiais. Gal laikas tiesiog apie tai pasikalbėti? Jeigu nieko nesakysite, tik tyliai niršite, tai gali pamažu ardyti jūsų santykius.

Dvyniai. Šią savaitę dėmesio centre bus partnerystės reikalai. Trečiadienį Venera įsitaisys Saturno, apribojimų planetos, opozicijoje. Saturnas dabar yra jūsų astrologinio būsto Santykių sektoriuje. Tai reiškia, kad ir koks stulbinamas bus jūsų žavesys, jis neišspręs problemos, kurią abu su partneriu atidėdavote ir vis stumdavote nuo savęs. Siekis toliau tai ignoruoti tik sukels chaosą. Kalbėkitės dabar, kad rytojus būtų geresnis. 

Vėžys. Slapta simpatija vienam iš kolegų ims silpti. Jeigu jau įsukote tarnybinį romaną, trečiadienį jis gali baigtis nusivylimu. To nebegalėsite ignoruoti. Kiti šio ženklo atstovai gali svarstyti, kaip jiems susidoroti su jausmais, į kuriuos negauna atsako. Kai kurie net pradės ieškotis naujo darbo, nes dirbti toje pačioje aplinkoje tiesiog neturės jėgų, jiems tai – pernelyg skausminga.

REKLAMA

Liūtas. Greičiausiai meilės reikalai šią savaitę nebus labai linksmi. Trečiadienį gali suirti planai laiką praleisti su mylimu žmogumi. Kad ir kas ten jums nutiktų, suprasite, kad tai gana stipriai trukdo jūsų asmeniniam gyvenimui. Jeigu turite vaikų, galbūt auklė ar tėvai atsisakys jį prižiūrėti ir negalėsite eiti, kur suplanavote. Kitiems gali tekti užtrukti darbe, daugiau laiko ir jėgų skirti nebaigtiems projektams. Ką galite padaryti? Priimti situaciją, kokia yra. 

Mergelė. Darbas ir buities reikalai šią savaitę užvaldys jūsų dėmesį, todėl mažai liks laiko meilei ir romantikai. Kai užsiversite darbais ir užduočių pildymu darbe, būkite geri, neignoruokite partnerio. Nemanykite, kad jis niekur nedings, kur padėsite, ten ir rasite. Parodykite dėmesį jai ar jam, padėkokite už pagalbą namuose – išneštas šiukšles, paklotą lovą, iš valyklos paimtus drabužius… Kitaip savaitės pabaigoje pasijusite ne tik išvargę po darbų, bet dar būsite ignoruojami namuose.

Svarstyklės. Savaitės pradžioje gali nesisekti bendrauti, bet situacija pasitaisys jos pabaigoje. Tiesą sakant, šeštadienį stosianti Mėnulio jaunatis skatins su partneriu atrasti naujų dalykų kartu. Jeigu neseniai pradėjote susitikinėti su nauju žmogumi, kelios ateinančios savaitės jums gali būti ypatingos.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA