REKLAMA

Kokie Zodiako ženklai bus senatvėje

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Nors žmonės yra skirtingi ir sensta skirtingai, kai ką apie jų senatvę galima iš anksto sužinoti pagal Zodiako ženklą.

Avinas

Avinai stengiasi nepastebėti savo amžiaus. Jie gyvena dabartiniu momentu ir negalvoja, kas jų laukia rytoj. Jų turtinga siela turi nemažą potencialą, palaikantį jaunystės energiją iki senyvo amžiaus. Galbūt, sulaukęs 60-ties, jis jau nebevaikščios su kasele, bet domėtis motociklais tikrai nesiliaus. Ir darys tai su tuo pačiu polėkiu ir beprotiška energija kaip jaunystėje.

Tauras

REKLAMA

Šio ženklo atstovai mėgsta pavalgyti – kartais net gerokai per daug, todėl su metais jie priauga antsvorio. Sulaukę garbaus amžiaus užsispyrėliai Taurai tampa dar nelankstesnėmis būtybėmis ir fizine, ir psichologine prasme. Jie būna labai ištvermingi, todėl, nepaisydami ligų, gali išgyventi labai ilgai.

Dvyniai

Dvyniai jaunystėje užsibrėžia sau tikslus ir nuosekliai žengia į priekį, visai neketindami su metais lėtinti tempo. Negalima tikėtis, kad Dvyniai iš darbo sugrįš namo anksčiau. Nepamatysite jų besiilsinčių, išsitiesusių priešais židinį net vyresniame amžiuje. Jų profesinis augimas ir karjera tęsis iki pat pensijos, o jei bus galimybė, net gerokai ilgiau.

Vėžys

Vėžiai gali būti dviejų tipų: tie, kurie niekada nesubręsta, ir tie, kurie mėgsta senatvėje rūpintis aplinkiniais kaip motina Teresė. Vėžys, kaip ir Liūtas, trokšta, kad visi aplinkiniai gerbtų jų „žilą plauką“. Vėžiai gali virsti puikiais klasikiniais seneliais ir senelėmis, kokius juos nori matyti dauguma vaikų.

Liūtas

Liūtai iš prigimties būna orūs ir susikaustę. Su metais tos jų savybės sustiprėja ir išryškėja. Senatvėje jie tampa ramūs, išdidūs, materialistai ir būna gerokai priaugę papildomo svorio. Jie vis labiau trokšta visuotinės pagarbos sau, kartais net garbinimo. Dėl to jie siekia kuo greičiau įgyvendinti savo užsibrėžtus uždavinius ir padaryti karjerą ar pelnyti šlovę.

Mergelė

Mergelės su amžiumi ima vis labiau kritiškai ir neigiamai vertinti jas supantį pasaulį, ypač jei praranda saiką siekdamos perfekcionizmo ir stengdamosi viską kontroliuoti. Jos bando išsaugoti gerą fizinę formą, rimtai rūpinasi sveikata, tobulina protinius gebėjimus, todėl senatvės sulaukia pasitempusios, gal šiek tiek per griežtos ir niūrios, tačiau protingos.

Svarstyklės

Svarstyklėms visada rūpi jų išvaizda, todėl jos stengiasi panaudoti visas įmanomas priemones savo grožiui ir jaunystei išsaugoti. Laikosi dietų, kad nepriaugtų svorio. Daro viską, kad paslėptų raukšles. Paprastai joms tai sekasi. Ir net sulaukusios aštuoniasdešimties metų jos tikina kitus, kad jaučiasi jaunos.

Skorpionas

Skorpionai senatvėje pasidaro orūs ir autoritetingi. Jie mėgsta galvoti apie save ir rūpintis savimi, jaučiasi tarsi filosofai, kurie per ilgą gyvenimą sukaupė daug išminties. Deja, pagyvenę Skorpionai dažnai pasidaro egoistai, įsitikinę, kad jie visada teisūs, būna užsispyrę, nepakantūs, nelinkę leistis į kompromisus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA