REKLAMA

Ko geriau nesakyti Avino ženklui?

REKLAMA

Pirmasis ženklas Zodiako dvyliktuke pasižymi spontaniškumu, nepriklausomybe ir drąsa. Jis yra individualistas, noriai besileidžiantis į nuotykius, kad atrastų ką nors naujo. Paprastai Avino ženklo atstovas yra savo aplinkos, bendruomenės lyderis.

Kaip ir visi kiti ženklai, Avinas turi neigiamų pusių. Jį kaltina impulsyvumu, egoistiškumu. Na, taip, kovo 21–balandžio 20 dienomis gimę žmonės išties turi trūkumų. Gal norite sužinoti, ko jiems geriau nesakyti, jei nenorite tuojau pat patirti tuos trūkumus savo kailiu? Štai keturiolika frazių, kurių nepatariama sakyti Avinui, nebent norite pamatyti, kaip jis pasiunta.

Ar tau tikrai nereikia pagalbos?

Avinui labai svarbi nepriklausomybė, galimybė spręsti ir veikti pačiam. Jam netrūksta palaikančios komandos ar kitų paramos, jei ką užsibrėžia, gali to siekti vienas. Net jei Avinui tikrai reikia pagalbos, jam nepatiks, kai kiti ją siūlys, grūste grūs į dantis. Jis pats apsispręs ir jos paprašys, kai tikrai be pagalbos neišsivers.

Baik elgtis kaip vaikas.

REKLAMA

Jis gal niekada to nepripažins, bet Avinas gali būti labai užsispyręs ir greitai prarasti savitvardą. Tada niekas nenori atsidurti jam skersai kelio. Tokios pastabos kaip „elgiesi kaip mažvaikis“, „baik čia ožiuotis kaip vaikas“ tikrai nepadės jam nusiraminti, tik dar labiau įsiutins.

Tu neleidi kitiems nė žodžio įterpti.

Paprastai po šiuo ženklu gimęs žmogus mėgsta bendrauti ir pasisakyti. Dažnai jo nuomonė būna gana šališka ir kategoriška. Gindamas savo poziciją Avino Zodiakas gali kalbėti užsivedęs ir, tiesą sakant, nė nepastebėti, kad neleidžia pasisakyti kitiems. „Tu neleidi pasisakyti kitiems“, – toks atviras priekaištas nepadės jums greičiau įterpti savo trigrašio, greičiau dar pratęs Avino pasisakymų tiradą.

Kodėl visada taip jautriai reaguoji?

Ugnies stichijai priskiriamas ženklas išties Zodiake garsėja emocionalumu. Jis gali būti kietas, užsispyręs, bet beširdžiu storaodžiu jo tikrai nepavadinsi. Jei jūsų žodžiai Aviną įskaudino ar įžeidė, jis tikrai reaguos skausmingai, bet tokia frazė jo tikrai nenuramins. Tik suerzins.

Gal tau reikėtų tai pataisyti?

Avinui sunku priimti kritiką, netgi geranorišką ir teisingą. Paprastai jis būna grupės lyderis, todėl mano esantis aukščiau kritikos. Jam sunku priimti kolegų ar bendraamžių pastabas apie jo padarytas klaidas, net jei šios Avinui yra naudingos.

Koks tu paviršutiniškas (-a).

Jeigu pamatysite Avino ženklo atstovą besistaipantį prieš veidrodį, susirūpinusį, ar gerai atrodo, arba stebėsite, kaip jis burbuliuoja po nosimi, kalba su savimi, repetuoja prakalbas, verčiau nemėginkite jam priekaištauti ar pasišaipyti. O pavadinti jį tuščiu, paviršutinišku ar tuščiagarbiu, greičiausiai, yra blogiausia, ką galite sugalvoti pasakyti Avinui.

Atmink, kantrybė yra didžiausia vertybė.

Avinui reikia visko greitai, tuojau pat, jam nepatinka laukti. Pavadinote jį nekantriu? Nesitikėkite pritarimo ar padėkos už teisingą pastabą. Tiesą sakant, nenustebkite, jei jis išeis, trenkęs durimis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA