REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 20–26 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę meilės reikaluose tikėkitės laimingų atsitiktinumų. Pirmiausia, trečiadienį naujai pradėjusieji susitikinėti turės pokalbį, po kurio nuspręs būti nebe draugais, o galbūt kai kuo daugiau. Jeigu seniai turite porą, partneris gali nustebinti netikėta dovana. Vienišiams bus puiki savaitė, jei leis broliui, seseriai ar pusbroliui, pusseserei suorganizuoti jiems aklą pasimatymą. Šis turėtų puikiai pavykti.

Tauras. Dabar, kai Saulė įėjo į jūsų ženklą, galėsite šviesti ir spindėti. Tapsite matomi ir pastebimi. Jeigu esate vieniši, sulauksite daug priešingos lyties atstovų dėmesio. Turintieji porą visą savaitę džiaugsis darniais santykiais ir puikiai leis laiką kartu. Jūsų ženklą valdanti Venera sudarys harmoningą jungtį su plėtros, sėkmės ir gerovės planeta Jupiteriu ir siurprizų kupinu Uranu. Būkite tikri, šią savaitę iš gyvenimo ir meilės gausite visa, ko trokštate.

Dvyniai. Meilės valdovė Venera vis dar svečiuojasi jūsų ženkle, todėl niekur nedingsite, teks džiaugtis gerais poslinkiais santykiuose su mylimu žmogumi, draugais ir kolegomis. Trečiadienį jūsų žodžiai, tariami mylimam asmeniui, jam ar jai, bus gražesni už įstabiausią muziką. Galite tiesiog šnabždėti tik judviem suprantamas malonybes ar ryžtis rimtam pokalbiui. Kam ko reikia. Šeštadienį greičiausiai daug bendrausite, gal dalyvausite kažkokiame renginyje, šventėje, susitikime. Vienišiams yra galimybė susipažinti su išskirtiniu, ekscentrišku žmogumi.

Vėžys. Šią savaitę profesiniame gyvenime tikėkitės pagalbos iš mylimo žmogaus. Trečiadienį jis ar ji padrąsins jus vystyti talentus, kuriais, atrodytų, patys nelabai tikite. Įsiklausykite į mylimo asmens žodžius ir pasisemkite drąsos veikti. Sekmadienį iš tiesų pajausite drąsos antplūdį, nuspręsite siekti profesinių aukštumų. Kilkite aukštyn ir jauskitės saugiai, nes partneris jus palaiko.

REKLAMA

Liūtas. Šiomis dienomis jums netrūks įvairiausių romantinių galimybių. Trečiadienį Venera susitiks su Jupiteriu. Iš to tikėkitės naudos, nes gerovės, plėtros, laimės ir sėkmės valdovas Jupiteris dabar yra jūsų ženkle. Kai dvi įtakingos planetos draugauja, sekasi ir mums, galime mėgautis laime, džiaugtis gražiomis pavasario dienomis. Sekmadienį Veneros ir Urano padėtis bus palanki, tai padės Liūtams išsiveržti iš komforto zonos, išdrįsti išmėginti naujų dalykų meilėje.

Mergelė. Jeigu šią savaitę jums trūksta pasitikėjimo savimi, partneris jus mielai palaikys, tik paprašykite jo paramos. Tiesą sakant, jis jus netgi įkvėps, parodys, kaip jumis tiki, nes visada pasiekiate tai, ko užsibrėžiate. Partneris netgi paskatins nusileisti į savo pasąmonės gelmes ir sulaužyti įprastą elgesio modelį, kad galėtumėte pasiekti kai ką ypatingo. Suprasite, kai šalia turite tokį turtą, tokį užnugarį, jums nesunku gyvenime siekti ir pasiekti nuostabių dalykų.

Svarstyklės. Mėgausitės kelionėmis, bendravimu, romantiniais santykiais, plėsite mąstymo horizontus ir keisite požiūrio kampą. Trečiadienį su mylimu žmogumi greičiausiai apsilankysite kursuose, seminare ar kokiame pristatyme, kur praplėsite žinias jums abiem rūpima tema. Gal kai kurie jūsų patys būsite pranešėjais? Jei taip, tikėkitės auditorijos palankumo ir pritarimo jūsų skleidžiamoms mintims ir pristatomiems darbams. O sekmadienį su mylimu žmogumi galbūt nuspręsite galų gale užsisakyti bilietus į seniai išsvajotą vietą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA