REKLAMA

Kuo mums naudingas Zodiakų kaitos metas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Maždaug 20-tą kiekvieno mėnesio dieną Saulė pereina iš vieno Zodiako ženklo į kitą. Klaidinga manyti, kad šis metas svarbus tik tų ženklų atstovams.

Visiems pravartu žinoti, kad tam tikras Zodiakas nuspalvina visą kone mėnesį trunkančią Saulės viešnagę jame. Būtent šiuo metu pasireiškia šiam ženklui būdingos savybės, charakteristikos, akcentuojamos jam priskirtos ir svarbios  gyvenimo sritys.

Pirmadienį, balandžio 20-osios vidurdienį, Saulė paliko Avino ženklą ir įėjo į Taurą. Tai yra  vienas nuostabiausių laikotarpių metuose. Gamta tiesiog maudosi ir taškosi pertekusi grožio. Visas gyvas pasaulis švenčia gyvybę, gyvenimą. Tai turėtų daryti ir žmogus.

Tauro ženklas skatina būti čia ir dabar, stebėti ir su malonumu į save gerti pasaulio grožį. Tie, kurie šiuo metu raukosi, vaiposi, liūdi, skundžiasi, lenda ne į lauką ir saulę, o dar gilyn į savo urvą, kenkia sau kaip žmogui ir asmenybei, trukdo sau tobulėti. 

REKLAMA

Psichologiniais terminais kalbant, Tauro laikotarpis svarbus kiekvienam, kad atrastų ir išryškintų savąjį AŠ, atskirtų jį nuo kitų. Patarimai, kaip geriausiai pasinaudoti Tauro laikotarpiu, visiems dvylikai Zodiako ženklų.

AVINAS

Šio ženklo atstovai Tauro laikotarpį dažniausiai išgyvena ir jį suvokia kaip trukdį ar kliūtį. Gyvenimo tempas šiuo metu sulėtėja, o tai pareikalauja iš jų papildomų pastangų neprarasti pusiausvyros. Juk kantrybe jie nepasižymi. Avino Zodiako atstovams šį laikotarpį reikėtų išnaudoti tam, kad išmoktų sustoti ir pasimėgauti akimirka, nes per nuolatinį lėkimą jie būna toli, ateityje, bet tikrai ne čia, dabartyje.

TAURAS

Kai Saulė įeina į jų ženklą, Taurai šiuo laikotarpiu jaučiasi kuo puikiausiai ir natūraliausiai, lyg būtų namuose. Jie irgi pražysta su gamta. Tie, kurie vaikystėje buvo ribojami, stipriai kontroliuojami ir jiems neleista būti savimi, šiuo metų laiku jaučiasi nelaimingi. Kai kuriems užteks suvokti tokios būsenos priežastis ir iš jos išsivaduoti patiems, kitiems galbūt ne pro šalį ieškoti specialistų pagalbos ir suteikti sau teisę džiaugtis gyvenimu ir juo mėgautis.

DVYNIAI

Gimę, taip sakant, Tauro užnugaryje, Dvyniai dažnai jaučia atmetimo reakciją šio valdomam laikotarpiui ir pagrindiniam jo principui – lėtumui, atsargumui, žemiškumui. Oro stichijos atstovai šį supranta kaip apribojimą, kuris nepatinka šioms laisvoms natūroms. Kraštutiniais atvejais kai kurie Dvyniai šiuo Tauro laikotarpiu tampa itin nervingi, neramūs, niekaip negali rasti sau vietos. Pažiūrėkite į tai kitaip, juk mėgstate mokytis naujų dalykų, o šis metas būtent ir siūlo jums pasimokyti į pasaulį žvelgti kitaip.

VĖŽYS

Tauro laikotarpiu Vėžiai paprastai jaučiasi jaukiai kaip namuose. Jiems patinka būti saugioje, pažįstamoje aplinkoje, ją tyrinėti ir džiaugtis pastebėtomis smulkmenomis. Iš Tauro Vėžiai galėtų pasimokyti vieno svarbaus dalyko – kartais pakanka tiesiog būti (ir tuo džiaugtis), kad gyvenimas įgytų prasmę. Nebūtinai tik tada, kai aukojiesi ar kažką darai dėl kitų.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA