REKLAMA

Prašviesėjimas – jau čia pat

REKLAMA

Beveik trejus pastaruosius metus daugelis mūsų skųsdavosi: „Kada tai baigsis?“ Astrologai skuba pranešti – tamsos metas baigiasi, laukia šviesios dienos.

Nuo 2012 metų Visata nešykštėjo išbandymų, posūkių, kai kurie būdavo tokie staigūs, kad iš baimės širdis, rodės, iššoks, galva apsisukdavo ar net supykindavo. Pokyčių ir gana stiprių pojūčių sukeldavo Uranas, chaoso, revoliucijos ir staigių pasikeitimų planeta. Ši danguje neišsitekdavo su Plutonu, atsinaujinimą skatinančia planeta.

Prieš mėnesį, 2015-ųjų kovo 16-ąją, šios dvi planetos įžengė į paskutinį susidūrimų etapą. Balandžio ketvirtąją vykęs Mėnulio užtemimas dar jį pastiprino. Kai kurie šias dienas pajuto savo kailiu, kai jų kasdienybė, įprastas gyvenimas subyrėjo į šipulius, buvo kratomas, purtomas ir visaip išbandomas.  Visa tai – dėl gero tikslo, taip mus stūmė link pokyčių.

Taigi skubame pranešti, kad tamsos metas (o tamsa tirščiausia prieš aušrą) jau baigiasi. Kiti užtemimai jau nebeerzins šių dviejų planetų, nes jos, kad ir pamažu, juda į skirtingas puses, tolsta viena nuo kitos. Kova baigėsi. Finalas įvyko. Dabar laikas išvalyti griuvėsius ir paruošti sceną naujam etapui.

Šviesos spinduliai

REKLAMA

Balandžio 8-ąją plėtros, gerovės, turto ir tikėjimo planeta Jupiteris ėmė vėl judėti tiesiai. Žinoma, tai jokia naujiena, pusę metų jis juda atgal, o kitą pusę – tiesiai. Tačiau šis posūkis į priekį sutapo su jau minėtu gana sprogiu Mėnulio užtemimu balandžio 4-ąją. Vos kelios dienos po jo Jupiterio planeta ėmė judėti tiesiai saulėtame ir optimistiškame Liūto ženkle. Tai buvo tarsi palaiminimas iš dangaus. Visata išgirdo mūsų dejones ir riksmus ir tarsi atsiuntė ženklą, kad kentėti liko visai nedaug. 

Visa gegužė bus tikra atgaiva, šis pavasario mėnuo mūsų gyvenimą nusagstys žiedais. Galų gale po tokių likimo kalnelių nusipelnėme gerų dalykų, ar ne?

Gal gyvenimas ir netaps rojumi ar tobulu atostogų katalogo paveikslėliu, tačiau suprasime, mums patinka jį gyventi, būti čia ir mėgautis šia kelione. Gerasis metų laikas jau prasideda, netrukus pasieksime pirmąją stotelę.

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA