REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (04 27–05 03 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Ar norite dalytis su partneriu? Kuo ir kiek? Šią savaitę galėsite sau atsakyti į šiuos klausimus. Tikėkitės, kad dabar bus išjudintas jūsų nesaugumo jausmas ir pasijusite pažeidžiami. Sukils jūsų baimės, bet šis metas bus palankus su jomis susidoroti. Būtinai tą padarykite, kitaip nukentės santykai. Baimės trukdys sukurti ryšį, kokio norite ir esate verti.

Tauras. Jausitės ypač artimi partneriui. Tiesą sakant, šią savaitę kai kurie šio ženklo atstovai netgi pernelyg bus prisirišę prie jo ar jos, nes jaus pavydą ar bijos prarasti mylimą žmogų. Toks elgesys dažniausiai susijęs ne su to asmens ketinimais „nusidėti“, o jūsų nesaugumo jausmu. Nugalėkite norą įsikibti į partnerį. Tik jį paleidę, kas skamba keistai, sugebėsite su juo ar ja dar labiau suartėti.

Dvyniai. Šią savaitę jums seksis bendrauti, todėl pasinaudokite palankiu laikotarpiu ir gerinkite santykius. Trečiadienį Merkurijus, jūsų ženklo valdovas, įeis į Dvynius. Jums seksis dėlioti mintis, kalbėti, rašyti, todėl dabar tinkamas laikas rimtam ir svarbiam pokalbiui su jums brangiu žmogumi. Priimkite svarbų sprendimą kartu. Dabar bus lengva pamatyti abi reikalo ar situacijos puses, priimti partnerio argumentus ir eiti į kompromisus.

Vėžys. Mėnulio pilnatis vyks jūsų astrologinio būsto Romantikos sektoriuje, taigi dabar palanku laiką skirti meilei. Jeigu neseniai pradėjote draugauti, šią savaitę gali įvykti svarbus santykių posūkis: arba nuspręsite dar labiau suartėti, arba išsiskirsite. Dažniausiai sprendimus priimate širdimi ir jie paprastai būna galutiniai, nekintantys. Jeigu turite vaikų, šią savaitę galima gana emocinga su juo susijusi situacija.

REKLAMA

Liūtas. Jei esate vieniši ir ieškote, kur čia prisišlieti, į kokią kompaniją įsilieti, kalbėkite. Būsite išgirsti ir pakviesti. Pasiteiraukite draugų, gal jie turi vienišų pažįstamų, su kuriais norėtų jus supažindinti. Arba įdiekite išmaniajame telefone aplikaciją, kuri padės stebėti įdomius žmones, tinkamus jums į porą. Jeigu toks pažinčių būdas jums ne prie širdies, užsiimkite veikla, kuri jums patinka. Geriau būtų, kad tai darytumėte ne vienumoje, o prisijungtumėte prie grupės, organizacijos, bendraminčių. Ten galite sutikti jums įdomų ir patrauklų asmenį.

Mergelė. Šią savaitę norėsite su mylimu žmogumi pasikalbėti rimtai ir prasmingai. Pirmyn, inicijuokite reikalą, siūlykite laiką ir vietą. Yra ženklų, kad šis pokalbis bus labai sėkmingas. Turintiems porą ši savaitė bus kupina atradimų, suprasite, kad su partneriu jus sieja ypatingas dvasinis ryšys. Tai yra neįkainojama, branginkite šį žmogų ir ryšį su juo.

Svarstyklės. Ši savaitė bus rami meilei. Tai nėra blogai. Tiesą sakant, netgi labai gerai po pastaruoju metu išgyventų dramų. Dabar galite ramiau ir giliau įkvėpti. Skirkite laiko tiems dalykams, kuriems per aiškinimusis ir nervinimusis negalėjote atrasti nė minutės. Gal partneris ir nenorės jums palaikyti kompanijos ten, kur jums bus įdomu dalyvauti, nieko tokio. Visai į sveikatą bus maloniai praleisti laiką atskirai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA