REKLAMA

Ko geriau nesakyti Tauro ženklo atstovui

REKLAMA

Būti Tauru – ką tai reiškia? Paprastai žmonės šio ženklo atstovą įvertina stereotipiškai – jis užsispyręs, lėtas, kartais net tingus ar agresyvus.

Žinoma, Tauras, kaip ir kiti Zodiako ženklai, turi trūkumų. Kas jų neturi? Vis dėlto, pirmiausia, jie yra lojalūs, patikimi, ištikimi ir švelnūs.

Sužinokite, kas gali išvesti juos iš pusiausvyros ir priversti elgtis lyg pasiutusiems buliams.

Ar galiu šįkart išrinkti, kur valgysime?

Taurai myli maistą ir gėrimus, todėl dažniausiai jie artimiesiems ir draugams parenka vietas, kur valgyti. Dažniausiai jie veda į nepigias kavines ir restoranus. Taurai tiesiog mėgsta kokybiškus dalykus, tarp jų ir maistą.

REKLAMA

Nesu tikras, ar galiu tavimi pasitikėti.

Tai bene ištikimiausi pasaulyje draugai ir kolegos. Bent menkiausia abejonė jų lojalumu juos skaudžiai žeidžia. Klausimas yra kitas, kaip po tokio jūsų pareiškimo Tauras galės jumis pasitikėti?!

Tu pernelyg prilimpi, nepalieki man erdvės.

Antrasis Zodiako ženklas yra ištikimas ir atsidavęs šeimai ir draugams. Jis taip juos myli, negi daug prašo – tik sulaukti jų meilės ir atsidavimo? Jeigu draugas ar mylimasis Taurą išduos, į jį daugiau neverta kreiptis, prašytis atgal ar skųstis, kad naujasis draugas įskaudino ar apgavo. Tauras jus užjaus kaip žmogų, bet kaip draugas ar partneris jam nebebūsite įdomus. 

Per daug savęs atiduodi kitiems.

Taurai yra dosnūs žmonės. Jie rūpinasi ne tik draugais, bet negali ramiai praeiti ir pro benamius, nuolatos aukoja labdaringiems projektams. Tauro ženklo atstovai tiesiog myli žmones.

Ar per šias Kalėdas galėtum padovanoti ką nors įdomesnio / prasmingesnio?

O ne! Suprantama, jums trūko kantrybė, kai per šventes vėl gavote vaflių keptuvę. Bet juk tai taip praktiška! Kas iš tų dovanų, kurias neaišku, kur panaudoti?
Praktiškus šio ženklo atstovus tokia pastaba tikrai gali įžeisti ar sunervinti. Vis dėlto Tauro ženklą valdanti Venera padovanoja išlavintą skonį ir estetikos pojūtį, todėl, tikėtina, ne visi bus tokie užsispyrę ir nepalaužiami, iš jų gausite ir prasmingesnių dovanų.

Siaubas, kaip čia netvarkinga (kiek daug daiktų)… 

Ei, čia jo namai, ką nori, tą juose ir daro. Nepatinka, galite išeiti. Svarbu, kad pačiam Taurui čia gyventi jauku ir smagu.

Baik čia gulinėti. 

Tokia pastaba karštesnį Tauro ženklo atstovą galėtų įsiutinti, toks šoktų aiškintis, gal net kibtų į atlapus. Bet greičiausiai to nedarys, kol nepabaigs žiūrėti mėgstamo šefo J. Oliverio ar G. Ramsay laidos serijos.

Taigi ką ketini daryti, kai baigsi… (mokyklą, studijas, projektą)?

Aaa. Vienas vargas su tokiais klausimais. Tauro ženklo atstovai yra kūrybingi žmonės. Nesvarbu, kokia jų profesija, jie mokės savo žinias panaudoti ir dažniausiai tai padarys labai sėkmingai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA