REKLAMA

Gegužės prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Tai visuotinio nusiraminimo mėnuo. Jeigu degate nekantrumu veikti ir siekti tikslų, nepaisydami įsivyravusio gegužės tempo, turime perspėti, jums ne itin seksis.

Ožkos metais svarbu puoselėti savo žmogiškumą, todėl kietas veikimo būdas, nepaisant aplinkos ir aplinkinių, šiemet naudos neduos. Dabar palanku padaryti ką nors gero ne tik sau, bet ir kitiems.

Gegužis bus poilsio mėnuo, kai galėsite laiką leisti namuose su artimaisiais, draugais, kartu grožėtis žydinčia ir žaliuojančia gamta. Rūpesčiai ir problemos gali palaukti.

Žiurkė
Poilsis

REKLAMA

Veikliems Žiurkės metų atstovams pats laikas pagalvoti, kaip pailsinti kūną ir protą. Kitaip netrukus pasijausite, lyg kovotumėte su vėjo malūnais, o jėgos vis senka. Ryžtas ir noras veikti – puikios savybės. Kartais tenka pripažinti, kad ne jūsų kaltė, jei negalite įgyvendinti tikslų, nes aplinkybės yra stipresnės. Gegužį tiesiog atsipalaiduokite, leiskite gyvenimui judėti savu ritmu. Turėsite daugiau laiko savo porai, o tai puikus priešnuodis pavydui.

Jautis
Laimėtojai

Gegužės mėnesį galėsite tapti Zodiako pirmūnais, tačiau su sąlyga, kad darysite, ką geriausiai sugebate. Jei dirbsite ramiai, pasitikėdami savimi ir atsipalaidavę, jums tai atsipirks finansiškai. Būtų protinga gautą didesnę sumą atidėti, o ne išleisti lepinant save ar mylimuosius. Jei partnerio nervai įtempti, skirkite daugiau laiko bendravimui ir pagerinkite tarpusavio atmosferą. Rodykite dėmesį, švelnumą, atsidavimą, kitaip sulauksite priekaištų audros.

Tigras
Pakibusi įtampa

Ir patys Tigro ženklo atstovai, ir jų aplinkos žmonės gegužį gali būti įsitempę, nervingi, todėl patartina vengti pykčio priepuolių. Verčiau atidėkite nuobodžius, jus erzinančius darbus arba perduokite juos daryti kitiems, o patys užsiimkite tuo, kas teikia džiaugsmo, nuramina. Nuo to bus daugiau naudos ir jums, ir aplinkai. Taip visi išvengsite audros stiklinėje. Meilėje, atminkite, per prievartą mielas nebūsi, leiskite jausmams ir įvykiams tekėti sava vaga.

Kiškis
Be rūpesčių

Nuostabus mėnuo Kiškiams. Gyvenimas tekės lyg didelė upė, nekeldama bangų, nedaužydama krantų, leis džiaugtis ir mėgautis ramybe. Ne tik darbe, bet ir meilės reikaluose viskas turėtų būti kaip panorėsite. Gegužis – geras laikas vienišiams, jie gali įsimylėti. Turintys porą džiaugsis harmoningais santykiais.

Drakonas
Dvasiniai atsivėrimai

Ožkos metais, 2015-aisiais, Drakono  ženklo atstovams būtina likti kantriems. Jiems bus kiek neįprasta, nes reikės mažinti veiklos apsukas. Gegužį pasinaudokite kosmose susiklosčiusia situacija, jei aplinkoje ramu, jūs irgi nurimkite viduje, energiją nukreipkite iš išorės į vidų. Galbūt tai padės savyje atverti naują dvasinį šaltinį, nuo to pagerės jūsų gyvenimo kokybė. Žemiškieji reikalai taip pat klostysis kuo puikiausiai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA