REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 04–10 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę bus skaudu, bet turėsite pripažinti – meilės nenusipirksite, kad ir kaip stengtumėtės. Nors veršitės mylimą žmogų apipilti dovanomis, prieš ištuštindami sąskaitą pamąstykite, kodėl taip darote. Jaučiatės netvirtai dėl partnerio jausmų, nebesate tikri dėl santykių ateities? Tada kalbėkitės, o ne purtykite piniginę. Po ketvirtadienio naujai pradėję draugauti gali drąsiai mylimą žmogų pristatyti šeimai ir draugams. Viskas turėtų praeiti kuo puikiausiai.

Tauras. Po ketvirtadienio pagerės gebėjimas kalbėtis ir susikalbėti. Tai truks iki birželio 5-osios. Šiuo laikotarpiu su jums brangiu asmeniu skirsite daugiau laiko pokalbiams apie santykius, piniginius reikalus. Jei nusprendėte gyventi kartu, galbūt aptarsite, kaip kiekvienas prisidėsite prie bendro biudžeto. Kai kurie galbūt nuspręs įsigyti butą ar namą.

Dvyniai. Dabar bus lengva su partneriu dalytis intymiais išgyvenimais. Ypač tinkama diena atviram pokalbiui – trečiadienis. Galbūt nuspręsite daugiau jam ar jai papasakoti iš savo praeities apie patirtas traumas ar išsiskyrimus. Tokie prisipažinimai padės jums labiau suartėti. Visai tikėtina, padarysite išvadą, kad šie santykiai jums suteikia viską, netgi galimybę ant senos patirties užrašyti naują eilutę, o gal visą pastraipą.

Vėžys. Jeigu su partneriu ieškote būdų, kaip paįvairinti savo gyvenimą, trečiadienį tinkama diena surengti vakarėlį ar dalyvauti įdomiame renginyje. Pasidomėkite, kas vyksta aplink jus, gal dar gausite bilietų, o gal bus galima pasimėgauti reginiu nemokamai? Tie, kurie jaučiasi neišardoma pora, vėl pajaus didelę aistrą ir trauką vienas kitam. Ketvirtadienį į  Vėžio ženklą įėjusi Venera dar padidins jūsų patrauklumą, sulauksite priešingos lyties dėmesio ir tuo džiaugsitės iki birželio 5-osios.

REKLAMA

Liūtas. Dabar galbūt pernelyg pasinersite į svajas apie ypatingą asmenį, su kuriuo norėtumėte užmegzti santykius, bet žinote, kad tai neįmanoma. Jei jau įklimpote į šią būseną, gal laikas atsibusti ir neskirti savo brangaus laiko tam, kas niekada neįvyks? Esate verti tinkamų, darnių, realių santykių, todėl energiją nukreipkite ir dėmesį skirkite realiam, o ne įsivaizduojamam žmogui.

Mergelė. Šią savaitę jums seksis lengviau bendrauti su aplinkiniais, o tai gerai paveiks ir asmeninius santykius. Jei esate vieniši, galbūt nuspręsite į mobilųjį telefoną parsisiųsti pažinčių svetainės aplikaciją ir pamėginti susipažinti kitaip? Net jei ten nesutiksite gyvenimo meilės, praplėsite pažinčių ratą ir gerai praleisite laiką. Apskritai šiuo metu palanku daugiau rodytis viešumoje ir didinti savo šansus susipažinti.

Svarstyklės. Yra tikimybė, kad šią savaitę su draugu nueisite per toli. Galbūt ne taip suprasite draugiškumą ir dėmesį, manysite, kad jus kviečia intymesniam santykiui? Kas žino, gal abu jaučiate tą patį, bet, jei galite, neskubėkite. Labai didelė tikimybė, kad jūsų viltys greitai sužlugs ir abu liksite nusivylę. Verčiau su draugais palaikykite platoniškus ryšius.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA