REKLAMA

Greitas ir lengvas būdas pagerinti gyvenimą

REKLAMA

Augintiniai namuose kuria gerą nuotaiką, arba fengšui, kaip pasakytų kinai. Jie ne tik teigiamai veikia mūsų savijautą, bet gali kenkti mūsų įvaizdžiui, karjerai ir pripažinimui visuomenėje, jei netinkamai prižiūrėsime savo pūkuotus, plunksnuotus ar bekailius draugus. 

Fengšui specialistai sako, kad į savo erdvę įsileisti gyvūną yra pats tiesiausias kelias greitai ir paprastai pagerinti savo sveikatos, karjeros ir meilės reikalus. Sužinokite, kokie dalykai gali trukdyti mums, mūsų santykiams ir klestėjimui, o kurie mums padeda. Taigi ką daryti, o ko vengti?

Taip

Įsigykite naminį gyvūną, jei esate nusiminę, pavargę, įstrigę rutinoje. Gyvūnai atstovauja Ugnies energijai. Taigi ši uždegs jūsų gyvenimą, išjudins pernelyg nuobodžią kasdienybę, pažadins aistrą ir gyvenimo džiaugsmą.

Kiekvienas turi atsižvelgti į savo gyvenimo būdą, rinkdamasis, kokią būtybę pasiimti į namus ir prisiimti už ją atsakomybę. Daug keliaujantiems tiks mažiau aplinkinių priežiūros reikalaujantys augintiniai kaip žuvelės, vėžlys ar varlė. Akvariumą geriausia įtaisyti kairiajame namų kampe, atsakingame už turtus ir klestėjimą, taip galėsite tikėtis didesnių pajamų.

REKLAMA

Nors šuo ne auksinė pinigus nešanti žuvelė ir dar reikalauja daugiau priežiūros, kas rytą ir vakarą reikia išvesti į lauką atlikti būtinų reikalų, tai neatrodo tokia jau problema. Jis dovanoja tiek džiaugsmo, kurio nenupirksi už jokį auksą. Jei turite artimųjų ir draugų, neabejingų keturkojams, jie greičiausiai sutinka trumpam pagloboti jūsiškį, kol būnate išvykę. Jei ne, jau ir Lietuvoje yra gyvūnų viešbučių.

Ne

Jeigu neprižiūrite savo augintinių, jų neprausiate, neapkerpate, neišvalote jų guolio, neskiriate dėmesio tinkamai ir reguliariai mitybai, nepaisote jų poreikio daug ar mažai judėti, kenčiate ir jūs patys.

Gyvūnų nepriežiūra kenkia jūsų ir namų fengšui. Apleistas akvariumas pranašauja finansinius sunkumus. Neprižiūrėtas šuo trukdo jums gauti paaukštinimą darbe. Peršerta katė neleidžia patirti laimės meilės reikaluose.

Mūsų įvaizdžiui ir informacijai (ne vizitinėje kortelėje!, o tai, kurią nešamės su savimi ir kurią kiti nesąmoningai nuskaito) įtaką daro ir mūsų elgesys namuose – su gyvūnais ir augalais. Rūpinkitės jais ir pasaulis rūpinsis jumis.

Taip

Skirkite augintiniui namuose vietą, kuri priklauso tik jam. Tai gali būti dėžė, specialus kilimėlis, pagalvė, sofos kampas ar fotelis. Pasirūpinkite, kad ši vieta visada būtų švari. Tinkamiausia erdvė augintiniui būtų artimiausias kairysis namų kampas arba centrinė tolimiausios namų sienos dalis. Kai skiriate atskirą erdvę savo gyvūnui ir jo nuolatos nevarinėjate, taip ir pasaulis „nestumdo“ jūsų, pripažįsta jūsų gabumus ir talentus.

Ne

Nepataikaukite augintiniams ir netarnaukite jiems, nes tai prieštarauja gyvenimo ir pasaulio tvarkai. Nustatydami taisykles namuose ir išmokydami gyvūnus jų laikytis, jūs ne skriaudžiate juos, o suteikiate jiems saugumo jausmą, jie žino, ko iš jūsų laukti ir tikėtis.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA