REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 11-17 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Visai įmanoma, kad kai kurie Avino ženklo atstovai įsižiūrės kaimyną ar kaimynę, kurie neseniai įsikraustė į jų namą ar apsigyveno jų kvartale. Sugalvosite priežasčių, kaip jam ar jai prisistatyti ir pasiūlyti pagalbą, jei tik reikės. Nagi, pirmyn! Visai gali būti, kad pradėję kalbėti, negalėsite sustoti. Jeigu turite porą, tikėtina, šeštadienį puikiai praleisite laiką su mylimu žmogumi. Gal nieko ypatingo nesiimsite, bet pasijusite ypač artimi.

Tauras. Pasimatymas su draugu, kuriam pajutote kažką daugiau, praeis kuo puikiausiai. O gal, jei dalyvausite kokiame renginyje, sutiksite žmogų, kuris įves jus į transą. Kitaip tariant, iškart, nuo pirmo ištarto žodžio, nors jis tebūtų tik „labas“,  būsite apžavėti. Tai vis dėl nuostabios šeštadienį vyksiančios Veneros ir Neptūno jungties, kuri gali sudaryti sąlygas patirti tokių stebuklingų pasakiškų susitikimų. Bus lengva kalbėtis, atrodys, kad su pašnekovu sklendžiate ant tos pačios bangos. Pajausite proto ir dvasinę bendrystę, o juk to ir ieškome šiame pasaulyje, ar ne?

Dvyniai. Sveikinimai! Šiuo metu esate seksualiausias Zodiako ženklas. Marsas, libido arba seksualinio potraukio valdovas, pirmadienį įėjo į Dvynius ir ten liks iki birželio 24 dienos. Šiuo laikotarpiu turėsite stiprų žavesio ir patrauklumo bagažą, kurį negailestingai ir, konkurentų pykčiui, aktyviai naudosite saviems tikslams. Nepriimsite atsakymo „ne“, o tai jums padės skinti pergales visur, kur tik pasisuksite. Penktadienį partneris gali pasipriešinti jūsų naujiems planams, bet nesileiskite jo ar jos stabdomi.

Vėžys. Nebūkite sau pernelyg griežti, jei galbūt dabar neatrodote itin patrauklūs priešingos lyties atstovams. Šiuo metu situacija reikalaus daugiau dėmesio skirti emocinei ir fizinei sveikatai, o ne išvaizdai. Manykite, kad sumažėjęs seksualinis apetitas gali rodyti, kad kažkur kitur eina jūsų energija. Pasikalbėkite su gydytoju, gal iš tiesų verta pasidaryti išsamius tyrimus. Po birželio  24 dienos greičiausiai vėl jausitės kupini jėgų.

REKLAMA

Liūtas. Jeigu svarstote, ar nepradėti intymių santykių su draugu, gal dar pasvarstykite keletą savaičių. Kai Marsas juda link jūsų astrologinio būsto Draugystės sektoriaus, visada yra didelė tikimybė, kad pajusite trauką draugui, žmogui, kurį seniai pažįstate. Problema gali kilti penktadienį, kai Marsas bus Saulės opozicijoje, kai susiklostys situacija, kurios negalėsite suvaldyti. Dabar palanku susilaikyti nuo bet kokių spontaniškų ketinimų ir planų.

Mergelė. Šį savaitgalį įmanomas rimtas romantiškas įvykis. Jei esate vieniši, kuo daugiau planuokite visokios veiklos, nes padidinsite galimybę sutikti svajonių partnerį. Eikite į kiną, parodą, koncertą, dalyvaukite viešose akcijose, galiausiai – daugiau laiko leiskite viešose erdvėse. Tokiose vietose, kur darysite, kas jums patinka, yra didesnė tikimybė sutikti panašų žmogų, su kuriuo iškart pasijusite artimi. Ir visai tikėtina, kad su juo ar ja galėsite parašyti pasakišką savo meilės istoriją.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA