REKLAMA

Apsisprendimo savaitė: dabar kuriame savo ateitį

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Gegužės 15-oji, penktadienis. Pats paskutinio pavasario mėnesio vidurys, pats gražumas. Kovingoji ir veiklioji Marso planeta svečiuojasi Dvyniuose, todėl yra atsipalaidavusi. 

Marsas skatina priimti strateginius, diplomatinius, gal net lemtingus sprendimus, nes tą dieną įsitaisys priešais Saturną Šaulyje. Štai šis kosminis „pasimatymas“ mums suteikia jėgų priimti sprendimus, išlaikyti ramybę, suvaldyti situaciją.

Taip gauname galimybę išvalyti savo gyvenimą, kurį užgriozdinome mums nebetinkančiais ar atgyvenusiais dalykais. Dabar palanku baigti, ką ilgai atidėliojome iš baimės ar neapsisprendimo.

Šiuo laikotarpiu, tai yra ne tik penktadienį, bet dieną prieš ir tris dienas po jo, mūsų sprendimai bus teisingi, sugebėsime tinkamai pasirinkti. Ką dabar nuspręsime, tai bus dėl geresnės mūsų ateities. Viskas yra svarbu, todėl nieko nebeatidėliokime, darykime, ką turime daryti.

REKLAMA

O čia astrologų patarimai kiekvienam iš dvylikos Zodiako ženklų.

AVINAS

Neturite jokių problemų, kai reikia daryti, ką reikia. Dažniausiai elgiatės spontaniškai, impulsyviai ir pernelyg ilgai nerymote, apmąstydami veiksmų planą. Tačiau ir jums gyvenime tenka priimti sprendimus, o tam reikia laiko persijoti galimus variantus. Kartais tai atidėliojote, nes nesate tikri, ar verta galvą guldyti dėl idėjos ar žmogaus, kuriuo galbūt nelabai pasitikite. Kartais permetate sprendimus priimti kitiems, taip užkraudami jiems atsakomybę.

Tačiau dabar patys turėsite nuspręsti, įsiklausyti, ką sako jūsų nuojauta, ką kalba širdis, o ne protas. Jeigu santykiai sugriuvo ir nieko juose nebeliko, ką galima būtų sutaisyti, baikite juos. Jei darbe gausite naują pasiūlymą, priimkite jį, keiskite gyvenimą dabar. Šią savaitę  bus lengva teisingai pasirinkti, nes Saturnas ir Marsas yra išsidėstę palankiu jūsų ženklui aspektu. Jums seksis santykių, darbo ar finansiniuose reikaluose. Imkitės veikti ir jums būtinai pasiseks.

Geriausia savaitės diena – gegužės 12-oji, kai Marsas įeis į Dvynių ženklą. Tada tinka priimti svarbų sprendimą ar daryti rimtą pasirinkimą.

TAURAS

Visai gali būti, kad šiomis dienomis prasiverš nevaldomas pyktis. Tokie jau esate – kenčiate dieną, mėnesį, kartais – ir metų metus, o kai pratrūkstate, kilnojasi stogas. Dabar galite užgriūti aplinkinius pykčio uraganu, pasakyti ar padaryti, ko paskui gailėsitės. Nors ir labai norėtųsi spontaniškai išsikrauti, verčiau susilaikykite, gerai apgalvokite, kokius žodžius tariate garsiai ar rašote.

Tauro ženklo atstovai šiuo metu negali pasikliauti nei Marsu, nei Saturnu, nei Merkurijumi. Šios planetos nėra pasirengusios jiems po kojų kloti rožių žiedlapių kilimus. Dabar tinka užbaigti darbus, dalykus, kuriuos pradėjote anksčiau. O pabaigę turėsite priimti sprendimus dėl naujos užduoties ar darbo, dėl santykių, kuriuos galbūt tęsiate vien iš įpročio. Taurams sunku atsisveikinti su praeitimi ir pasveikinti naujus dalykus, tačiau dabar turite šansą tai padaryti lengviau ir sklandžiau nei įprastai. Šią savaitę reikės gerokai pasistengti priimti netinkamą sprendimą, nes Visata jums padės atrasti palankiausią.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA