REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (05 18–24 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę bus daug kalbų, tiek visko norėsis aptarti su mylimu žmogumi. Problema gali kilti, kai partneris tiesiog nesupras, ką mėginate jam ar jai perteikti. Merkurijus šią savaitę pereis į jūsų astrologinio būsto Romantinių santykių sektorių, iš čia ir tas poreikis išsikalbėti, bet ši planeta ims judėti atgal. Tai reiškia, kad galimi nesusikalbėjimai, nesusipratimai. Šiuo metu netinka priimti svarbių sprendimų meilės reikaluose. Palankiau tiesiog stengtis šiuo periodu irtis tolyn ir nekelti bangų.

Tauras. Savaitė prasidės ryškia Mėnulio jaunatimi jūsų ženkle. Tai jums reiškia gaivią ir šviežią naujo asmeninio etapo pradžią. Tai gali būti susiję su nauja meile, naujais santykiais, o gal visai kitais neromantiškais, darbo reikalais. Vis dėlto, jei esate vieniši ir ieškote laimės meilėje, savaitės pradžioje „paburkite“, pasvajokite, kokių santykių ir partnerio norėtumėte. Taip į Visatą išsiųsite norą, burtažodį. Ketvirtadienį įmanomas pokalbis apie širdies reikalus, jis duos jums daugiau, nei tikėjotės.

Dvyniai. Greičiausiai ši savaitė nebus jums pati lengviausia. Pirmadienį Merkurijus, jūsų ženklo valdovas, ims judėti atgal, o tai apsunkins gebėjimą reikšti mintis, sulaukti supratimo. Tai nereiškia, kad dabar išvis su niekuo nesusikalbėsite, tiesiog šiuo laikotarpiu turėsite atidžiau rinktis žodžius ir savo požiūrį teks dėstyti aiškiau, tiksliau, gal net ne vieną sykį, ypač savo partneriui. Ketvirtadienį gali kilti ginčas su juo dėl finansinio reikalo. Penktadienį jums atrodys, kad partneris jus smukdo.

Vėžys. Jeigu ieškote naujų draugų, dabar tam puikus metas. Pirmadienį Mėnulio jaunatis palankiai nušvies jūsų astrologinio būsto Socialinio gyvenimo sektorių. Vienišiams tai yra raginimas naudotis įvairiomis bendravimo priemonėmis, internetu, draugų, pažįstamų, kolegų ratu ir mėginti susipažinti. Įsipareigojusiems Vėžiams ketvirtadienis bus gana sunki diena. Kai kurie gali pasijusti pavargę, nes jiems atrodys, kad nuolatos yra priversti eiti į kompromisus, galimas stiprus požiūrių išsiskyrimas poroje. Kai nepasitenkinimas pasiekia piką, ateina laikas pokyčiams.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę jums gali būti sunku susikalbėti su draugais. Jeigu nusprendėte rimtai pasišnekėti su vienu iš artimų draugų, rezultatas gali visai nedžiuginti. Nuo šios savaitės iki birželio 11 dienos būkite atidūs, ką sakote, geriau pasitikslinkite, ar kitus gerai supratote, nemėginkite atspėti, ką jie norėjo pasakyti. Nesusipratimų visiškai neišvengsite, bet galbūt gerokai jų sumažinsite. Kai kurie vienišiai gali prarasti viltį sužavėti jiems patinkantį asmenį, nes šis vis tiek jais nesidomi. Ir gerai, kam tuščiai eikvoti energiją?

Mergelė. Meilės reikalai gali būti painūs, išslysti iš jūsų kontrolės ribų. Viena vertus, šią savaitę galite tikėtis aistros. Tačiau yra ir antroji šio reikalo pusė, intensyvūs jausmai bus nekontroliuojami, nežinia, kur jie pakryps. Kai kurie gali pajusti, kad partneris pernelyg nori valdyti ne tik santykius, bet ir jūsų gyvenimą, kėsintis į jūsų svajones ir tikslus. Būti poroje dar nereiškia ištirpti kaip asmenybei.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA