REKLAMA

Gyvenimo dovana kiekvienam Zodiako ženklui

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Saulė, įėjusi į Dvynių ženklą, visiems mums įteiks dovaną – gyvenimo džiaugsmą. Gegužės 22-ąją, penktadienį, visi jį pajausime. Dvyniuose dar bus ir Marso planeta. Mėnulis apkabins Venerą Vėžio ženkle, tai mums sugrąžins tikėjimą meile. Visi trokšime švelnumo, sieksime bendrauti su žmonėmis, išsivaduoti nuo rūpesčių.

Mus užvaldys optimistinės nuotaikos, sugrįš noras džiaugtis gyvenimu. Kai būsime teigiamai nusiteikę, atrodo, ir kliūčių ar nesusipratimų sumažės, daugės pasitikėjimo žmonėmis ir pasauliu. Viskas yra įmanoma.

Kaip geriausiai išnaudoti šį laikotarpį, sužinokite perskaitę patarimus kiekvienam Zodiako ženklui. 

AVINAS

REKLAMA

Jumyse prabus ryžtas, valia ir ambicijos. Pastaruoju metu šios savybės tarsi miegojo, slėpėsi išsigandusios kamputyje. Jas blokavo skolos, finansiniai sunkumai, pykčiai, besikeičiančios viršininko nuotaikos. Dabar ir jus užlies dvyniškas optimizmas.

Stebuklinga jūsų minčių galia. Kaip geriausiais laikais leisite sau sprendimus priimti spontaniškai. Darbe ilgai negalvokite, veikite. Ryžtas, entuziazmas, įtikinėjimo galia ir valia – štai jūsų didžiausios stiprybės. Jums nereikia niekam nieko įrodinėti, tokie esate, todėl kryptingai ir ryžtingai siekite užsibrėžto tikslo.

Ką jums atneš ši gyvenimo džiaugsmo banga? Pinigų lietaus nebus, nes Merkurijus dar juda atgal. Tačiau pagerės atmosfera darbe ir šeimoje. Vadovaukitės impulsyviais jausmais. Pasakykite vadovui idėjas, kurios staiga šaus į galvą. Nebijokite, netylėkite, mėgindami atrasti tinkamiausius žodžius. Pasitikėkite savimi.

TAURAS

Greičiausiai jau pajutote, kad kažkas jumyse pasikeitė. Tai, kas anksčiau kėlė baimę, dabar nebegąsdina, nes jaučiate – viskas bus gerai. Nauji atradimai ne išjudins, o kaip tik sutvirtins jūsų būtį. Dabar turite pakankamai drąsos priimti naujoves.

Stebuklinga jūsų minčių galia. Intuityviai atpažinsite dalykus, kurie yra jūsų, jums tinka, tie liks jūsų gyvenime. Galimas naujas pinigų šaltinis, kažkoks papildomas darbas. Greičiausiai pasiūlymą priimsite nedvejodami. Net jei teks kažko pasimokyti, greitai tai įsisavinsite. Tai bus didelis šuolis į tobulėjimą.

Ką jums atneš ši gyvenimo džiaugsmo banga? Atsikratysite baimių dėl pinigų, santaupų, finansinio ir egzistencinio saugumo. Pasikeitusios jūsų mintys ir nuostatos pritrauks į jūsų gyvenimą naujų žmonių, kurie yra kitokie, nei buvote pratę, – atviri, bendraujantys, drąsūs, kupini gyvenimo džiaugsmo.

DVYNIAI

Šiuo laikotarpiu vėl sužydės džiaugsmingoji, atsipalaidavusi jūsų asmenybės pusė. Pastaruoju metu kai kuriems Dvyniams nesisekė, patyrė nemažai smūgių, todėl netgi ėmė vengti žmonių. Dabar jų drąsa ir gyvenimo džiaugsmas sugrįš.

Stebuklinga jūsų minčių galia. Šiuo metu neabejojate savimi, ar jūsų būdas, ištarti žodžiai veikia kitus žmones, yra jiems svarbūs. Tai jaučiate. Taip pat tikitės, kad kiti jumis pasirūpins, parodys jums pasitikėjimą, simpatiją, rūpestį. Dabar aiškiai jaučiate savo vertę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA