REKLAMA

Žvakių spalva. Kokią vertėtų rinktis?

REKLAMA

Geltonos, žalios, mėlynos, rožinės ar violetinės periodai… Būna juk visokių, kai pirmenybę atiduodame tam tikrai spalvai. Apie  jas daug ir ne kartą rašėme mūsų puslapyje.

Šįkart apie žvakes, kurias uždegame namuose. Kai kada jų spalvą deriname prie interjero, retkarčiais renkamės jas intuityviai (taip galėsime sužinoti, kokį slaptą mūsų sielos norą jos atskleidžia), o galime pirkti tikslingai, kai siekiame numatyto efekto.

Balta

Magiška spalvos reikšmė: plačiai suvoktas moteriškumas, įvairiausi reikalai, susiję su moterimis, motinyste, partneryste, namais, šeima, vaikais. Ši spalva gydo, taip pat simbolizuoja saugumą, intuiciją.

Baltų žvakių magija. Padeda išvalyti namus nuo juose tvyrančios blogos energijos. Balta skleidžia saugumą ir harmoniją. Ji saugo sveikatą ir gerina pašlijusią. Balta taiso santykius su kitais žmonėmis. Baltas žvakes galima uždegti ir už mirusių žmonių sielas, kad jos keliautų sau ramybėje, ypač jei tie žmonės mirė kentėdami, patyrė daug skausmo. Jeigu mums svarbiame rituale pritrūkstame kokios nors spalvos žvakės, ją gali pakeisti balta, nes ji savyje turi visas spektro spalvas. Baltas žvakes tinka deginti namuose, kai laukiamės ir vaikams gimus, kai pereiname iš vieno gyvenimo etapo į kitą, kai vieni santykiai baigiasi, o kiti prasideda.

REKLAMA

Raudona

Magiška spalvos reikšmė: drąsa, kerštas, priešų nugalėjimas, seksas, vaisingumas, kraujo ligų gydymas.

Raudonų žvakių magija. Jos simbolizuoja vaisingumą. Galima uždegti, kai atliekami ritualai patraukti tam tikro asmens dėmesį ar tiesiog siekiant meilės, sekso arba keršto. Raudonos žvakės tinka, kai jūs ar jūsų artimieji, gyvenantys bendruose namuose, yra pervargę, jiems trūksta energijos, kai serga tam tikromis kraujo ligomis, kai būna perbalę, nusilpę, kai trūksta drąsos ar kūrybinių impulsų.

Geltona

Magiška spalvos reikšmė: intelektualumas, pasitikėjimas savimi, darbo keitimas, atmintis, mokesčiai, gydymas, baimė.

Geltonų žvakių magija. Žadina, aktyvina protinę veiklą, tinka mokslininkams, mokiniams, studentams ir bet kam, kai reikia įsisavinti naują informaciją, kai laukia labai svarbus pokalbis. Geltonos žvakės didina fizinį patrauklumą, dėl to sulaukiame daugiau dėmesio. Jos naudojamos ritualuose, kuriais norima pritraukti turtus, pinigus, didinti optimizmo savyje ir aplinkoje. Geltonas žvakes galime uždegti prieš kelionę, tada ji bus saugi ir sėkminga.

Oranžinė

Magiška spalvos reikšmė: kūrybingumas, spontaniškumas, sėkmė, bendravimas, komunikacija. 

Oranžinių žvakių magija. Šios spalvos prireiks, kai norėsime pataisyti santykius su žmonėmis, gerinti komunikaciją, kai prašysime pagalbos, įveikiant kasdienius rūpesčius. Oranžinės žvakės leis priartėti prie to, ko trokštame, pavyzdžiui, sutikti svajonių partnerį ar gauti išsvajotą darbą. Jos taip pat padeda įveikti tingulį, užsispyrimą.

Violetinė

Magiška spalvos reikšmė: išmintis, sąmoningumas, įkvėpimas, nušvitimas, moteriškumas, atsinaujinimas.

Violetinių žvakių magija. Padeda vystyti dvasingumą, medituoti, stiprinti intuiciją, nusiraminti. Violetinės žvakės naudojamos ritualuose, kai stengiamės nuimti užkerėjimą, kai norime išgydyti fizines ir dvasines ligas. Violetinę pasitelkiame, kai siekiame vidinės ramybės, atsipalaidavimo, sumažinti kaltės jausmą ir padidinti savivertę.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA