REKLAMA

Rūpesčiai dėl meilės, arba ką ne taip darau

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Atšilus orams, gatvės prisipildo įsimylėjusių porelių. Gerai tiems, kurie vaikšto poromis, bet vienišiams būna skausminga juos stebėti. Dažnas laužo galvą: „ Kodėl? Ką ne taip darau?“

Kai kurie apimti nevilties netgi įsikimba astrologams į atlapus, galbūt žvaigždės jiems meilės poroje nežadėjo? Daugybę metų praktikos turintys žvaigždžių žinovai sako pastebį tendencijas, kad kai kurie Zodiako ženklai dažniau būna vieniši nei kiti. Taigi gimimo laikas ir Zodiako ženklas, kurio valdomu metu gimstama, vis dėlto turi įtakos mūsų meilės santykiams ar ne?

Jeigu paklaustume vienišių, dažnas atsakytų, kad nenori būti vienas, kaip tik ieško poros, bet nelabai sėkmingai. Greičiausiai jie nemeluoja, bet jų pasąmonėje slypinčios baimės, kartais patiems to nesuvokiant, verčia daryti neteisingus sprendimus, kurie tik atitolina partnerystės vizijos išsipildymą.

Dažniausiai tam turi reikšmės santykiai su tėvu. O astrologijoje būtent tėvui turime dėkoti už savo Zodiako ženklą. Jei su vienu iš gimdytojų liko neišspręstų problemų, nuoskaudų, tai ardo harmoniją, neleidžia mums sukurti darnių santykių. Asmeninis horoskopas mums į šiuos klausimus atsakytų tiksliau. Bendrasis, kaip šis, galbūt suteiks naudingų įžvalgų, kurios kiekvienam iš Zodiako ženklų duos impulsą keisti netenkinančią meilės ir santykių situaciją.

REKLAMA

Avinas

Šis yra vienas aistringiausių ženklų Zodiako rate. Jis su vienodu įkarščiu puola į romantiškus ar seksualinius santykius. Avino ženklo atstovams svarbu, kad juos mylėtų, ir ne bet kaip, o visa širdimi, protu, kūnu ir siela. Tai kodėl jie lieka vieni? Nes nemyli savęs. Kai žmogus nemyli savęs, tada tą meilės trūkumą siekia gauti iš kitų, tarkime, partnerio. Dažnai šis negali ar nenori to daryti, dėl to prasideda pykčiai arba jis ar ji pabėga. Kad ir kokia keista būtų ši tiesa, vieniši Avino Zodiako atstovai turi išmokti mylėti save, o tada sugebės priimti kito žmogaus meilę ir patys jį mylėti.

Tauras

Tauro meilė – lyg gyvenimas iš „1001“ nakties pasakos, kai pasineriama į malonumus, kai tenkinami visi pojūčiai ir poreikiai. Vis dėlto būna ir vienišų šio ženklo atstovų, kurie norėtų turėti porą, bet neturi. Tokie greičiausiai iš vaikystės atsinešė meilės baimę. Gilinantis į ankstyvas patirtis gali paaiškėti, kad dėl kažkokių priežasčių vaikas bijojo tėvo, o tai dabar trukdo jau suaugusiam Taurui išsivaduoti iš šios baimės ir sukurti darnius santykius. Kiekvienas geriausiai žino, kas jo vaikystėje nutiko, gal tėvo nebuvo išvis, gal jis mirė, gal pridarė baisių dalykų ar skaudino vaikus, jų nepaisė. Toks Tauras turi atrasti jėgų savyje ir nuoširdžiai atleisti savo tėvui, taip iš jo gyvenimo dings kliūtys, trukdančios kurti meile ir harmonija grįstą partnerystės ryšį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA