REKLAMA

Astrologų kavinė: kavos kiekvienam Zodiakui!

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Įsivaizduokite, kad, atėję į astrologinę kavinę, puodelį kavos gautumėte pagal savo gimimo laiką…

Kas žino, gal žvaigždžių ir kavos žinovai teiktų ir specialius savaitės pasiūlymus. Jeigu kuriam Zodiakui ji būtų visiškai sumauta, gal gautų karšto juodojo aukso, gardinto prieskoniais, sirupu ar pienu.

Gal tokios kavinės būtų visai populiarios? Kol tokios pas mus nėra, negalime patikrinti. Astrologai tik pateikia spėjimus, kokia kava galėtų tikti dvylikai Zodiako ženklų, o jūs pasitikrinkite, ar jie pataikė į dešimtuką, ar prašovė pro šalį.

Avinas. Tai naujoves ir nuotykius mėgstantis ženklas. Šiems nepasėdoms tiktų stipri ir sodri kava. Dėl nekantrumo jie neiškęstų ilgo ruošimo proceso, todėl jiems tinka greitai patiekiamas espreso – stiprus, aromatingas ir duodantis spyrį pradėti dieną, išsijudinti. Kai Avino ženklo atstovų galvose ir gyvenime būna per daug ugnies, judėjimo ir tempo, jie taip pat mėgsta šaltą kavą. Įsimeti ledukų į gardžią kavą, ir et voila, puikus gėrimas jau paruoštas, galima jį išsinešti.

REKLAMA

Tauras. Žemiškieji Taurai renkasi sodrią, stiprią ir kokybišką kavą. Ekologijos mėgėjai mokės brangiau, bet įsigis tik sąžiningos prekybos ženklą turinčios kavos, kuri užauginta nenaudojant jokių herbicidų, pesticidų ir cheminių trąšų. Didesni smaližiai numos į kalorijas ir užsisakys puodelį kavos su mėgstamu sirupu ir tokia pieno puta, kad širdis apsaltų. Nenustebtume, jei Tauriukai būtų dideli frapučino mėgėjai.

Dvyniai. Kava apskritai yra Dvynių, bendrauti mėgstančio ženklo, gėrimas. O kaip be jo jie pakviestų ką nors į susitikimą? „Einame kavos!” Dvynių kalba reiškia „paplepėkime“. Jie mėgsta vidutinio stiprumo kavą, lengvą, žaismingo skonio, kaip ir jų mėgstamos pokalbio temos.

Vėžys. Astrologai tikina, būtent Vėžiai yra dideli kavos išsineštinai fanai. Jautrieji šio ženklo atstovai dažnai renkasi kavą be kofeino. Kavinėse jie užsisako tai, ko negali pasigaminti namuose. Naujas įdomus skonis suteikia jiems džiaugsmo. Jei dabar kalorijas skaičiuojantys ar sveikata susirūpinusieji svarsto, ar dėti cukraus, ar medaus, o gal berti saldiklio, Vėžiai mąsto, ką čia užsisakius, kad būtų ir saldu, ir daug pieno putos, bet galima būtų išsinešti gėrimą ir siurbčioti jį per šiaudelį.

Liūtas. Madų besivaikantys Liūto ženklo atstovai pirmieji skuba išbandyti kavinių naujoves. Štai kodėl jie greitai pasigauna kavomanų žargoną ir su „baristomis“ bendrauja lyg tikri kavos ekspertai. Paprastai jie yra espreso mėgėjai, bet noriai išbando visas naujas jos variacijas. Ne tik jas išskanauja kavinėse, bet dažnai namuose turi gerą kavos aparatą ir ten mėgina pagaminti tobulos tekstūros ir skonio kavos tiek sau, tiek mylimam žmogui.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA