REKLAMA

Birželio mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Pavasaris, galima sakyti, prabėgo beveik netikėtai. Tikriausiai daug kam įdomu sužinoti, ko reikėtų tikėtis iš šios vasaros pradžios.

AVINAS

2015 metų birželio mėnesį Avinas bus atviras pasauliui, kaip niekada nuoširdus, linkęs bendrauti ir padėti kitiems. Už tai jis pelnys apdovanojimą, atpildą arba sulauks malonios žinios.
Šį mėnesį jam bus labai naudinga pasirūpinti savo išvaizda, užsirašyti į sporto klubą, pramankštinti kūną.

Avinui pavyks sulaukti sėkmės darbe, tvarkant kasdienius reikalus ir sprendžiant buitines problemas. Jam pasiseks įveikti daug sunkumų, be vargo pasikalbėti su reikalingais žmonėmis ir gauti daugiau, nei tikėjosi.
Birželio mėnesį Avinas turės galimybę išsilaisvinti nuo ilgai trukusios vidinės įtampos, pagaliau išsiaiškinti savo gyvenimo tikslus, ko nesugebėjo padaryti anksčiau.

REKLAMA

Palankios birželio dienos: 1, 5, 7, 9, 10, 12, 13, 15, 19, 25.
Nepalankios birželio dienos: 2, 6, 11, 14, 18, 21.

TAURAS

Birželio mėnesį  Taurui patartina per daug nesureikšminti problemų, atsainiau žiūrėti į nesklandumus ir rūpesčius. Jeigu jis sugebės savo problemas paleisti savieigai, dauguma jų išsispręs pačios. Ir ilgai Taurą slėgęs dvasinis slogutis išsisklaidys.

Jis turi dėmesingai reaguoti į viską, ką jam pasiūlys kiti, nepaisant to, kad daug kas iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti nerealu ar beprotiška. Birželio mėnesį bus naudinga peržiūrėti savo profesinę veiklą, kritiškai ją įvertinti ir pakeisti savo taktiką. Jei paaiškėtų, kad tokiame darbe nėra perspektyvų, jam pasiseks priimti svarbų sprendimą, kuris nulems jo tolimesnį gyvenimą. Didelė tikimybė, kad susiklostys aplinkybės, skatinančios ieškoti permainų ir ryžtis joms.

Tauras sugebės laiku sustoti, apmąstyti savo gyvenimą, atsisakyti nerealių praeities svajonių bei lūkesčių ir pasirinkti sau naujus tikslus bei žengti nauju keliu. Visos permainos – tik į gera. Šį mėnesį Tauras pajus pirmuosius jam skirtus simpatijos ženklus, tačiau pernelyg spartinti įvykių neverta. Laimi kantrieji!

Palankios birželio dienos: 1, 2, 3, 7, 11, 18.
Nepalankios birželio dienos: 4, 6, 10, 19.

DVYNIAI

Birželio mėnesį Dvyniams būtina pailsėti nuo kasdienių problemų ir rūpesčių. Stenkitės susitikti su draugais ir senais pažįstamais. Didelė tikimybė, kad kas nors pasiūlys pelningą bendradarbiavimą ar bent duos akstino naujoms geroms idėjoms.

Šį mėnesį Dvyniai turės daug dėmesio skirti šeimai ir artimiesiems. Seksis tvarkyti namus, remontuoti butą, atnaujinti interjerą, kurti jaukumą, rengti gimtadienius, susitikimus su draugais namuose ar leisti romantiškus vakarus dviese.

Birželio mėnesį Dvynių lauks sėkmė ne tiek visuomeninėje veikloje, kiek asmeniniame gyvenime, todėl jiems verta daugiau susikoncentruoti į savo privačią aplinką. Santykiuose su artimaisiais ir partneriu verta įsiklausyti į kitus ir atsižvelgti į jų nuomonę, tačiau reikia stengtis išlaikyti dominuojančią padėtį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA