REKLAMA

Kaip įveikti artumo baimę

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Šiuo metu Saulė yra Dvynių ženkle, jame išbus iki birželio 21-osios. Taigi šiuo metu pasaulis tapo kiek dvyniškesnis.

Dabar norisi daugiau laiko praleisti lauke, gryname ore, tarp žmonių, o ne namuose. Dvyniška energija siejama su bendravimu, priartėjimu prie kitų. Štai kodėl norime pakalbėti apie artumą, kurį ne visiems Zodiako ženklams taip lengva priimti kaip Dvyniams.

Artumas, gebėjimas arti – arčiau nei per ištiestą ranką, kaip reikalauja mandagumas, o intymiau, net į galvą, širdį ir sielą – prisileisti kitą žmogų, vadinasi, pastatyti mus jungiantį tiltą. Jis yra kelias, vedantis mus iš vienatvės.

Susipažinti ir susidraugauti vaikai išmoksta pirmais savo gyvenimo metais, iki septynerių jie jau būna tai puikiai įvaldę. Suaugę, daug patyrę ir nusivylę, šį gebėjimą priimti kitą žmogų prarandame arba užslepiame. Tada kenčiame, nes nebegalime sukurti artimų ir laimingų santykių. Kaip šį gebėjimą susigrąžinti?

REKLAMA

AVINAS

Pirmam Zodiako ženklui lengva prieiti prie nepažįstamų žmonių, tačiau jam daug sudėtingiau prie savęs prisileisti kitus. Jeigu kiti žmonės pirmi prieina prie Avino, jis tai gali suprasti kaip pavojų – kažkas įsiveržė į jo artimą zoną. Šio Zodiako atstovas kiekvieną įsiveržėlį laiko potencialiu varžovu. Avinui reikia išmokti nežiūrėti į žmones kaip į priešus ar galimus konkurentus, o laikyti juos sau lygiais, vertais, turinčiais teisę prieiti ir susipažinti, nelaukiant, kol jis tai padarys pirmas.

TAURAS

Nors šio ženklo atstovas yra ramus viduje, jis džiaugiasi, kai aplink jį būna judesio, gyvybės, veiksmo. Taurui patinka bendrauti su žmonėmis. Tačiau jam gali nepatikti, jei kiti prie jo prieis pernelyg arti. Kai kurie šio ženklo atstovai į tai gali reaguoti klaustrofobiškai, netgi gynybiškai. Kai žmogus priartėja prie Tauro (tiesiogine prasme stovi, sėdi arti arba perkeltine – reikalauja daugiau dėmesio, atvirumo, atsako į jausmus), šis gali išsigąsti ir net sprukti nuo meilės ar draugystės. Taurams būtina išmokti įveikti artumo baimę, kad ir kokios būtų jos priežastys.

DVYNIAI

Nereikia ir sakyti, kad Dvyniams vadinamoji dvyniška energija natūraliai sava ir suprantama. Jiems normalu keistis su kitais žmonėmis mintimis, požiūriais, jausmais. Dvyniai moka prisitaikyti prie aplinkinių, nusileisti ar pakilti iki aukštesnio pašnekovo lygmens. Susitikimai su žmonėmis ir bendravimas jam yra gyvenimo tikslas ir prasmė. Dvynys, kuriam sunkiai sekasi priartėti ar prie savęs prisileisti kitus žmones, greičiausiai nuo jų nukentėjo vaikystėje (kartais skaudi patirtis ištinka ir vyresnio amžiaus). Svarbiausia, kad pripažintumėte, kas jums trukdo bendrauti, ir pamažu sugebėtume šalinti tas kliūtis. Tai padės jums tapti laisvesniu ir laimingesniu žmogumi.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA