REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 01–07 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Per gerai, kad būtų tiesa? Jupiteris beveik metus svečiuojasi jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje, suteikdamas galimybę vienišiams surasti meilę, o turintiems ją saugoti ir branginti. Šią savaitę dar viena laiminga planeta Venera įsikurs minėtame jūsų ženklo sektoriuje. Tai tarsi dviguba vaivorykštė, pakibusi virš galvos, arba palaiminimas iš dangaus. Iki pat liepos 18 dienos tikėkitės tik gerų dalykų, kurie nutiks jūsų meilės gyvenime.

Tauras. Jeigu kurį laiką jau susitikinėjate su ypatingu žmogumi ir svarstote, kada geriau būtų jį supažindinti su savo šeima, galite drąsiai tai daryti šią savaitę. Penktadienį Venera įeis į jūsų astrologinio būsto Namų ir šeimos sektorių. Jūsų išrinktasis ar išrinktoji artimiesiems padarys puikų įspūdį. Jeigu jau turite ilgalaikį partnerį, galite išgirsti labai gerų žinių apie jo atlygio padidėjimą. Vadinasi, bus gerai abiem ar visai šeimai.

Dvyniai. Dabar pats laikas kalbėti atvirai. Tam tinkama diena išauš antradienį. Nesipriešinkite atvirumui ir jo nebijokite. Tai, ką partneris ir jūs ilgai kaupėte savyje, dabar geriau išleisti į laisvę. Tik taip, išsakę, kas nemalonu, skaudina, liūdina, trukdo patirti malonumą ir laimę, atstatysite tarp jūsų sutrikusią intymumo atmosferą. Vienas kitą padrąsinkite: kad ir ką išgirsite ar sužinosite, kartu tai įveiksite. Galimybė saugiai, nebijant išsakyti jausmus yra galimybė sumažinti atsiradusį plyšį ir sustiprinti santykius.

Vėžys. Šią savaitę jūsų dėmesio labiau reikalaus piniginiai ir darbo reikalai, o ne meilė. Jeigu turite partnerį, šiomis dienomis jausite stiprią jo paramą. Artimas žmogus įkvėps pasitikėti savimi, pasinaudoti visais jūsų turimais talentais. Jei sugebėsite išspręsti finansinius klausimus, patys pastebimai atsipalaiduosite, tai gerai veiks bendravimą su jums svarbiu žmogumi.

REKLAMA

Liūtas. Tai jūsų savaitė – švieskite ir spindėkite! Mėgaukitės meile ir su ja susijusiais malonumais. Savaitės pradžioje neseniai pradėję draugauti Liūtai suvoks, kad jų jausmai itin sustiprėjo, viskas tapo daug rimčiau, nei manė. Taigi, kitais žodžiais tariant, jūs įsimylėjote. Nuo penktadienio iki liepos 18 dienos visi Liūtai, ypač vieniši, į aplinką spinduliuos padidintą kiekį patrauklumo ir žavesio. Tai padės „nokautuoti“ ką tik panorėsite.

Mergelė. Labiausiai jūsų nuotaikas ne tik šią savaitę, bet ir visą mėnesį veiks Mėnulis. Nors jis labiausiai atsakingas už jausmus, bet įtampą kels ne meilės, o finansiniai reikalai. Kils noras pasižvalgyti atgal. Ką pamatysite pro galinį veidrodėlį? Suteiksite antrą šansą išsisėmusiems ar jau nutrūkusiems santykiams, jus nuvylusiam ar įskaudinusiam žmogui? Ar pasidarysite sau išvadas, kad galėtumėte drąsiai žvelgti į priekį ir priimti naują meilę? Įveikite baimes, o pirmiausia baimę jausti, mylėti, prisileisti kitą žmogų, pasitikėti juo.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA