REKLAMA

Mėnulis ir jo meilės pažadai 12 ženklų

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Nuo pirmadienio naujas jausmų bangas į mūsų gyvenimą transliuos Mėnulis. Jis žada aistrą, laimę meilėje ir sėkmingą partnerystę. Net, atrodytų, nekaltas nuotykis ar pažintis gali virsti didele meile.

Birželio mėnesį pradės Mėnulio pilnatis. Šis paslaptingas ir gražus dangaus kūnas ne šiaip kabos mums prieš akis vasaros naktyje.  Jis siųs mums stiprias meilės bangas, negalėsime joms atsispirti, net jei norėtume.
Taigi pirmąją vasaros dieną Saulė bus Dvyniuose, o Mėnulis Šaulio ženkle. Kosmiškasis tėvas ir motina danguje atsistos vienas priešais kitą. Mūsų kultūroje, kitaip nei kitose, Mėnulis atstovauja vyriškam pradui, o Saulė moteriškam. Visata mus mokys atrasti pusiausvyrą tiek bendraujant su priešingos lyties atstovais, tiek mokys pasistengti, kad moteriškasis ir vyriškasis pradas mumyse sugyventų darniai.

Net kukliausieji ir bailiausieji dabar įgis ryžto ir drąsos. Žmonės noriai bendraus ir suartės. Gal šiuo metu kai kuriems jausmai bus kiek per intensyvūs, o tai gali varginti. Jautresniems reikėtų laiku atsitraukti, pabūti ramiai, per daug neplepėti ir neskubėti.

Santykius, kuriuos dabar užmegsite, pradėkite pamažu. Būkite kantrūs, leiskite meilei augti.

REKLAMA

AVINAS

Mėnulio pilnaties siunčiamą meilės energiją Visata jums pristatys tiesiogiai, taip sakant, įteiks į rankas (ar širdį). Šiuo metu būsite spontaniški, reaguosite per daug negalvodami.

Jūsų laukia aistringas meilės nuotykis. Vargu ar galėsite jo išvengti. Visai įmanoma, kad įsimylėsite „be sąmonės“, įpulsite į jausmus iki ausų, kulnų ir pirštų galiukų. Tai vis dėl aviniško impulsyvumo. Jums bus niekas nesvarbu – jokios kliūtys ir pavojai. Nurimsite, kai pasieksite, ko trokštate.

Galite sulaukti jausmų prisipažinimo ar net aktyvių „kabinimo“ veiksmų iš žmonių, iš kurių mažiausiai to tikitės. Greičiausiai jus tai nustebins, bet pernelyg nesudomins, nes tai jūs mėgstate užkariauti, o ne būti užkariaujami kitų. O gaila.

TAURAS

Minėtas stiprus meilės srautas nebus atgręžtas tiesiai į Tauro ženklą. Tačiau jis stipriai veiks jo aplinkos žmones. Sulauksite dėmesio ir žavėjimosi jūsų nuostabiu būdu, viliojamu patrauklumu ir juslingumu.
Turintieji partnerį, ypač jei pastaruoju metu su juo ar ja kilo nemažai problemų ir konfliktų, pajus naują artumą. Vėl pamatys mylimo žmogaus savybes, kurias per kasdienybės rūpesčius buvo paleidę iš akių. Taurai šiuo laikotarpiu pasijus emociškai saugūs, nes turės artimą žmogų, su kuriuo taip gera būti.

Švelnumas ir žinojimas, kad kažkas tave myli ir supranta, leis iš širdies pajusti laimę ir gyvenimo pilnatvę. Tauriukai mėgausis buvimu namuose, rūpinimusi savais ir artimais ar su džiaugsmu priims jų dėmesį ir rūpestį.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA