REKLAMA

Vasaros horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ką Venera ir Jupiteris, meilės ir sėkmės seikėtojai, paruošė mums šią vasarą? Kuriam iš dvylikos Zodiako ženklų labiausiai seksis meilės srityje, su pinigais ir darbais? Kam žvaigždės siųs daugiausia gyvenimo džiaugsmo?

Tiesą sakant, laimės jos padalijo visiems ir gana po lygiai. Šeši ženklai maudysis Veneros prielankumo spinduliuose, jiems seksis meilės srityje, bus patenkinti ir laimingi. Kitus šešis lepins Jupiteris, gerovės, turtų ir sėkmės planeta.

Tačiau ne viskas taip paprasta, juk dangaus skliaute yra daugiau planetų, todėl jos irgi įneš savo indėlį, o jų poveikį pajusime visi.

AVINAS

REKLAMA

Vasarą pagrindine tema taps pinigai. Nuo vasaros pradžios iki liepos 8 dienos Merkurijus jums bus nusiteikęs palankiai. Šiuo laikotarpiu kils puikių idėjų, paaštrės intuicija dėl sėkmingų sandorių, nujausite, kas jums neš laimę, sėkmę ir naudą.

Iki rugpjūčio pirmosios savaitės jus globos ir Jupiteris. Jis jums parūpins laimingų atsitiktinumų. Gal sugalvosite nusipirkti loto bilietą ar surašysite laimingą savaitės skaičių seką? Kas žino, kas jums gali atnešti sėkmę. Galbūt sutiksite žmogų, kuris jums svarbus ir reikšmingas, vertina jūsų gebėjimus ir talentus.

Nuo birželio iki pat rugsėjo Avinui vasara gali tapti karšta, Venera kaitins atmosferą. Vienišiams numatomi laukiniai nuotykiai, ypač rugpjūtį, nes tada dar aistrą kurstys jūsų ženklo valdovas Marsas. Gal gyvenimo meilės nesutiksite, bet garantuotai nenuobodžiausite ir patirsite daug malonaus jaudulio.

TAURAS

Erzins Saturnas, kuris nuo birželio 15 dienos vėl sugrįš į Skorpioną, jums opozicijoje esantį ženklą. Šis skatins nebešokinėti per kliūtis, o tiesiog jas apeiti ar pasirinkti kitą kelią, paleisti, atsisakyti viso, kas atgyveno, ko laikotės įsikibę vien iš papratimo. Saturnas jums garantuoja – ką dabar pradėsite, visiškai nesvarbu kur, meilės srityje, darbe ar kitose gyvenimo srityse, bus sėkminga.

Nuo rugpjūčio 11 dienos sulauksite dar vieno, netgi įtakingesnio pagalbininko, Jupiterio. Laimės planeta bus labai palankioje jūsų ženklui padėtyje. Nenustebkite, vienišiai, jei tuo metu savęs klausite, kaip galite būti tokie laimingi, atsidūrę vieno žmogaus glėbyje.

Kiti galbūt džiaugsis laimingais sutapimais, kai laiku sutiks jiems reikiamą asmenį, o tai atneš daug papildomų pinigų. Antrąją ir trečiąją rugpjūčio savaitę Taurai ypač pajaus, kad viskas yra įmanoma. Galite laimėti didelę pinigų sumą, gauti palikimą. Žodžiu, ruoškitės didelei laimei.

DVYNIAI

Saturno puldinėjimai baigsis. Tai reiškia, kad kančia, kankinančios nuotaikos ir temos pasitrauks iš jūsų vasaros meniu. Tai pajausite, nes jus apims palengvėjimas. Būsite lengvi, laisvi ir pilni gyvenimo džiaugsmo.
Iki rugpjūčio vidurio galite pasikliauti Jupiteriu. Šiuo laikotarpiu būtinai pasinaudokite teigiama jo įtaka, padidėjusiu pasitikėjimu savimi, užsibrėžkite aukštus tikslus, uždirbti daugiau – daug daugiau pinigų. Čia padės ir jūsų ženklą valdantis Merkurijus.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA