REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 08–14 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Pokalbis su mylimu žmogumi savaitės pradžioje bus labai svarbus, nes nušvies jūsų gyvenimą. Jis ar ji pasidalys su jumis mintimi, kuri gali stipriai įkvėpti. Todėl būkite atidūs ir kantrūs bendraudami. Jei turite porą, iki savaitės pabaigos turėsite sutvarkyti kažkokius neužbaigtus ar neišspręstus piniginius reikalus. Būtinai  padarykite dabar, daugiau nebeatidėliokite.

Tauras. Jeigu galvojate, kad žvaigždės paleido jus iš pamokų ir daugiau nebereikės mokytis apie santykius, pagalvokite darkart. Savaitgalį įsipareigojimų ir apribojimų planeta Saturnas vėl įeis į jūsų astrologinio būsto Partnerystės sektorių. Čia ji bus visą vasarą ir dar ilgiau, iki rugsėjo 17 dienos. Jei turite porą, jūsų užduotis bus patikrinti silpnas partnerystės jungtis ir jas stiprinti. Jeigu esate vieniši, būsite pasirengę pradėti santykius ar įsipareigoti nuostabiam ir ypatingam asmeniui.

Dvyniai. Galiausiai susigrąžinsite proto aiškumą. Merkurijus, jūsų ženklą valdanti planeta, šią savaitę ims vėl judėti tiesiai (kelias savaites jis buvo retrogradiniame judėjime). Galbūt jautėte, kad kliuvo ir strigo bendravimas su mylimu žmogumi, kartais netgi skaudino ir nuvylė? Dabar bus lengviau patraukti vienas kito dėmesį ir atidžiai klausyti, ką sako partneris, todėl greičiausiai bendravimo kokybė stipriai pagerės.

Vėžys. Vėl žvaigždės jus skatins permąstyti, ko norite iš meilės ir santykių. Savaitgalį Saturnas įžengs į jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių, kurį buvo palikęs praėjusį gruodį. Dabar iki rugsėjo 17 dienos turėsite galimybę pasitikrinti, ką išmokote per pastaruosius dvejus metus, ką jums davė apribojimų ir įsipareigojimų planetos pamokos. Atverti širdį ir pasitikėti kitu nėra lengva, bet verta. Ar esate pasirengę?

REKLAMA

Liūtas. Mąstysite, ar pradėti susitikinėti su žmogumi, su kuriuo pažintį užmezgėte per draugą ar internetu. Visai įmanoma, kad per praėjusias kelias savaites šis asmuo jums siuntė labai skirtingus ir prieštaringus signalus, todėl svarstėte, ar jam / jai apskritai patinkate. Savaitės viduryje šis asmuo gali su jumis susisiekti, o pokalbis suteiks naujų vilčių. Pabandykite, gal pavyks užmegzti ryšį.

Mergelė. Partneris šią savaitę bus labai paslaugus ir nuoširdžiai nusiteikęs padėti jums apsispręsti dėl darbo, karjeros reikalo. Gali būti ir taip, kad patys mąstote, kaip prieiti prie vadovo ar kito svarbaus asmens įmonėje, kurioje dirbate. Turite idėją, kuri, manote, padarytų jam ar jai įspūdį. Su mylimu žmogumi bet kuriuo atveju galite aptarti, ką sumąstėte. Jis ar ji padės jums geriau pasiruošti pristatymui ir apmąstyti argumentus. Svarbų pokalbį su vadovu skirkite kitą savaitę.

Svarstyklės. Naujas nuotykis, kuriam su partneriu ryšitės šią savaitę, suteiks daug jaudulio. Galbūt nutarsite vykti į kitą pasaulio kraštą ar pakeliauti po savą, o gal kartu domėsitės dvasine ar intelektine kelione, atrasite jums bendrą, įdomią tyrinėjimo temą? Turėsite daug energijos, todėl noriai ją skirsite bendradarbiavimui su partneriu, siekdami kartu įgyvendinti dalykus, kurie jus įkvepia.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.