REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 08–14 d.)

REKLAMA

Skorpionas. Atrodo, būsite pasirengę naujam asmeniniam įsipareigojimui, greičiausiai jis bus susijęs su santykiais. Bet koks svarbus sprendimas ar įsipareigojimas, kurį padarysite nuo šios savaitės pabaigos iki pat rugsėjo 17 dienos, atlaikys laiko išbandymus. Tam asmeniui, su kuriuo bus susiję jūsų sprendimai, jausite atsakomybę ir meilę. Brandžiai žvelgsite į meilę ir santykius. Kažkada ateina laikas suaugti.

Šaulys. Per pastarąsias kelias savaites, kai Merkurijus judėjo atgal, galbūt nelabai kreipėte dėmesį, ką šneka jūsų partneris, nes jums buvo sunkoka susikalbėti? Nuo šios savaitės antros pusės vėl pradėkite įsiklausyti. Jeigu pastaruoju metu buvo konfliktų ir jaučiatės nusivylę mylimu žmogumi, dabar įveikite nuoskaudas ir naujai pažvelkite į susidariusią situaciją. Kai bendravimo reikalus prižiūrintis Merkurijus vėl juda tiesiai, pajusite ir pamatysite daugiau teigiamų ženklų savo santykių padangėje.

Ožiaragis. Greičiausiai šiuo metu būsite susirūpinę sveikata, norėsite ją stiprinti ir gerinti. Vienas iš jūsų tikslų – pagerinti ir seksualinį gyvenimą. Jei pastaruoju metu įvykiai miegamajame nedžiugino, labai gerai, kad imatės iniciatyvos tai keisti. Dabar palanku peržvelgti savo mitybos įpročius, paskaičiuoti, ar pakankamai laiko skiriate poilsiui, ar miegas yra kokybiškas, jei ne, ką daryti, kad jis taptų geresnis. Šiems apmąstymams ir pokyčiams laikas tinkamas.

Vandenis. Galite jaustis pasimetę, jei neseniai jūsų gyvenime pasirodė buvęs mylimasis ir paprašė dar vieno šanso. Santykiai baigėsi dėl tam tikros priežasties. Dabar svarstysite, ar ta priežastis yra tai, ko iki šiol neišsprendėte, o pradėdami santykius galėtumėte išspręsti. Jei abipusė trauka vis dar yra, niekur neišgaravo, norėsis pasakyti „taip“. Vis dėlto neskubėkite to daryti savaitės pradžioje, palaukite iki ketvirtadienio. Tada bus lengviau apsispręsti, aiškiau matysite santykių perspektyvas.

Žuvys. Jūsų vaizduotė dažnai pristatoma kaip trukdis realiame gyvenime. Dabar ji gali padėti išspręsti tam tikrą santykių reikalą. Tai nereiškia, kad pasinersite į santykių pasaką ir nematysite tikro paveikslo. Tiesą sakant, šią savaitę labai aiškiai suvoksite šio ryšio perspektyvą. Rožiniai akiniai nukris, tada galėsite sau atsakyti, ar jums patinka realybė tokia, kokia yra.

REKLAMA

Astromanija.lt

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA