REKLAMA

Kas suteiks mums stiprybės?

REKLAMA

Pakabutis ant kaklo, atvaizdas ant marškinėlių arba paveikslas namuose.

Jeigu turite mėgstamą gyvūną, greičiausiai, jis ir taip jus lydi į darbą, keliones ar palaiko namuose, būna matomas ir aptinkamas įvairiausiais pavidalais.

O jei neturite, galite išsirinkti iš mūsų siūlomų pagal tai, kokio palaikymo jums reikia. Tam tikram gyvūnui priskiriamos vertingos savybės. Kurių norėtumėte įgyti?

Arklys. Šis gyvūnas mėgsta laisvę, plačias erdves, po kurias gali šuoliuoti  nevaržomas. Pasikabinkite ristūnų prerijose nuotrauką, kai situacija ar aplinkybės jus spaudžia ir riboja. Arklys taip pat simbolizuoja ištvermę, gyvenimo jėgą, pusiausvyrą tarp prisirišimo ir nepriklausomybės. Šio gyvūno atvaizdas namuose ar darbe (o gal žirgas arklidėse?!) padės jums atrasti save ir įgyvendinti šią pusiausvyrą tarp noro kažkam priklausyti ir išsaugoti šiek tiek privatumo ir laisvės. 

Bitės. Ne tik animacinio filmuko herojė bitė Maja, bet ir visos jos giminaitės laikomos uolumo, darbštumo ir geros reputacijos simboliu. Bitės taip pat priklauso didelei bendruomenei, sugeba gyventi taip, kad ir pačios būtų sveikos, laimingos, ir jų gyvenimas prasmingas, taip pat duotų naudos visam bitynui. Jei esate pernelyg užsidarę, atsiskyrę, nenoriai dalijatės su kitais, pasidėkite prieš akis bičių atvaizdą. Šis ugdys jumyse draugiškumą ir skatins būti bendruomeniškesniems. 

REKLAMA

Delfinas. Linksmi, žaismingi ir protingi, bet to, lengvai užmezga ryšį su žmonėmis. Bendravimas su delfinais teigiamai veikia žmogaus psichiką, o, kai nuotaika gera, ir fiziškai jaučiamės daug stipresni, sveikesni ir energingesni. Delfinai skatina mus džiaugtis, gyventi saugant savo sielą ir dvasią, jų nežalojant mums primestais ar prisiimtais apribojimais. Juk žmogus sukurtas, kad būtų laimingas ir džiaugtųsi kiekviena jam skirta gyvenimo minute. Pasikabinkite prieš akis delfiną ir jis visada jums tai primins.

Gyvatė. Atgimimas, pakilimas po pralaimėjimo, atsinaujinamas. Gyvatė meta seną odą ir išneria su nauja, kad pradėtų naują gyvenimo etapą. Būtent šis gyvūnas geriausiai tai simbolizuoja. Gyvatė yra lanksti, greitai juda, sumaniai aplenkia kliūtis, kerta tik tada, kai negali apeiti tos kliūties. Tai, kas jai trukdo ir griauna, ji palieka praeityje, užsiaugina naują „odą“, naujas mintis, įpročius ir elgseną, kuri suformuoja naują save ir sukuria visiškai kitą, trokštamą realybę. Patirtis padeda gyvatei keistis, o ne stabdo ir įvaro baimės. 

Liūtas. Šis įkūnija jėgą, drąsą ir kūrybingumą. Kai reikia ištikimo patarėjo ir palaikytojo, kad galėtumėte jaustis saugiai patys kurti savo gyvenimą, pasikvieskite į pagalbą liūtą. Nei namuose, nei garaže ar kieme jo neįkurdinsite, tačiau liūtų nuotraukos, ypač, jei jose užfiksuoti šie gyvūnai laisvėje, jus tikrai įkvėps. Liūtai skatina jus būti dosniems – tiek mintimis, tiek jausmais ar veiksmais. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.