REKLAMA

Kas suteiks mums stiprybės?

REKLAMA

Povas. Vargu ar kas gali šį paukštį nurungti grožiu. Bent jau su jo uodega varžytis greičiausiai retas išdrįs. Dažnai tėvai, mokytojai, aplinkiniai žmonės vaikus moko nesididžiuoti, jei yra gražūs, protingi, stiprūs, greiti… Vis primena mums, kaip tai „negražu, nekuklu, nemandagu“. Jei jums ši įvaryta baimė ar kompleksas vis dar liko, sėdi giliai pasąmonėje, pasinaudokite povu, šis jus išmokys likti ištikimiems sau, pamilti save ir vertinti tokius, kokie esate.

Varlė. Varlės gali gyventi vandenyje ir ant žemės. Taigi šie šaltakraujai gyvūnai gali kaskart atrasti sau tinkamiausią aplinką pagal norus, pageidavimus, aplinkybes. Gebėjimas prisitaikyti ir keliauti galbūt geriausiai atspindi vertinamas šių gyvūnų savybes. Be to, neužmirškime ir pasakos, kai bučinys varlę paverčia princese. Varlyčių atvaizdai padės, kai tikimės stebuklingų virsmų (o stebuklas gali būti bet kas, kuo tuo momentu negalime patikėti, kad galėtų įvykti, realizuotis). Iš tiesų šios mažos žalios keliauninkės mus skatina išdrįsti imtis pokyčių, būti atviresniems ir lankstesniems.

Vėžlys. Šis gyvūnas pasižymi kantrybe, juk kantriai gyvena šioje žemėje kelis šimtus metų. Jei kas „užknisa“, pasislepia savam kiaute. Vėžliai gyvena ilgiau nei žmonės, todėl mums jie simbolizuoja ilgaamžiškumą ir tvirtybę. Šių gyvūnų (gyvų ar jų atvaizdų) patartina turėti ne tik norintiems ilgiau gyventi ir nepalūžti, bet ir tiems, kurie dažnai elgiasi pernelyg spontaniškai, neapgalvotai ir padaro daug klaidų. Vėžliai jus nuramins, skatins stabtelėti ir apmąstyti prieš imantis veiksmų.

Voverė. Mielosios pūstauodegės yra darbščios, atkaklios, bet gali ir įkąsti, jei pernelyg įkyriai siūlysite joms riešutų. Nors, atrodytų, šie maži judrūs gyvūnai yra lengvo ir paprasto gyvenimo pavyzdys, iš tiesų voverės simbolizuoja gebėjimą apsirūpinti, planuoti, strateguoti. Žodžiu, pasiruoškite netikėtumams, o tada išties galėsite gyventi atsipūtę.

Astromanija.lt

REKLAMA
REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA