REKLAMA

Kad Zodiakų širdys plaktų greičiau

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ko reikia, kad kiekvienas iš dvylikos Zodiako ženklų ne tik atkreiptų dėmesį į priešingos lyties atstovą, bet juo susidomėtų, pamiltų ir prisiektų amžiną meilę? Kokios paslaptys slypi jų širdyse, apie kokią meilę ir partnerystę jie svajoja?

AVINAS

Trumpas sujungimas, kai lyg elektra nutrenkia ar oda nueina pagaugais. Žodžiu, susitikimas, kuris iškart patraukia Avino dėmesį ir jus išskiria iš kitų. Šio ženklo atstovui neįdomus tas ar ta, kurį lengva gauti. Jei lengva, tai tikriausiai ne itin vertinga, mąsto pirmasis Zodiakas. Jam patinka iššūkiai, kaip ir kūniškumas. Avino ženklas noriai lavina kūną, užsiima sportu, įvairiomis veiklomis, reikalaujančiomis judesio, mėgsta jis ir aktyvią veiklą miegamajame. Avino Zodiako dėmesį galima išlaikyti, jei daug kuo domitės ir užsiimate, nevarote jam nuobodulio, nes jam patinka įvairovė.

Avino ženklo atstovo širdies raktažodžiai – „aistra“ ir „pasiekimas“.

REKLAMA

TAURAS

Šis Zodiakas įvertins kiekvieną partnerio pastangą parodyti švelnumą ir patenkinti Tauro romantikos poreikį. Kuo prabangesnės, estetiškesnės ir romantiškesnės bus tos pastangos, tuo geriau. Šykštumo, kaip ir pernelyg didelio švaistūniškumo, meilėje Tauras nesupras. Jam svarbus finansinis saugumas ir blaivus požiūris į pinigus. Svarbiausia Tauro neskubinti, leisti jam apsiprasti su mintimi, kad esate arti ir laukiate, kol jis bus pasirengęs partnerystei. Mažos dovanėlės, akivaizdi švelnumo ir dėmesio išraiška ne tik stiprina draugystę, bet ir trumpina laukimą. 

Tauro ženklo atstovo širdies raktažodžiai – „patikimumas“ ir „romantika“.

DVYNIAI

Ką nors naujo pamatyti, išgirsti, pažinti, paragauti, kas galėtų patraukti Dvynių dėmesį… Štai ko jam reikia. Jeigu sugebėsite nuolatos žadinti jų smalsumą, taip šio ženklo mylimąjį išlaikysite šalia. Laisvos sielos Dvyniai kaip nuo ugnies atšoks nuo spaudimo būti šalia ir įvairiausių apribojimų. Su pernelyg kibiu ir reikliu partneriu šis Zodiakas tiesiog neištvers. Dvynius išlaikysite prie savęs be prievartos ir manipuliacijų, jei patys daug kuo domėsitės, būsite smalsūs, norėsite pažinti ir tyrinėti pasaulį.

Dvynių ženklo atstovo širdies raktažodžiai – „spontaniškumas“ ir „informacija“.

VĖŽYS

Šis ženklas asocijuojasi su švelnumu, apsikabinimais ir bučiniais. Tačiau turite gerai Vėžį pažinti, kad žinotumėte, kada prie jo galima priartėti ir pasiimti artumo dozę, o kada verčiau palikti juos pabūti vienumoje. Šis Zodiakas nemėgsta kritikos (retas ją mėgsta, bet Vėžys į kritiką reaguoja labai jautriai). Verčiau mylėkite jį besąlygiškai, beprotiškai. Jeigu sugebate iškęsti jo permainingas nuotaikas, greičiausiai neturėsite problemų išlaikyti jį šalia. O jei dar sugebėsite Vėžiui suteikti emocinį ir finansinį saugumą, jis bus jūsų amžinai.

Vėžio ženklo atstovo širdies raktažodžiai – „atsidavimas“ ir „saugumas“.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.