REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 15–21 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Jūsų dėmesys kryps į namų reikalus, bet tai nereiškia, kad šią savaitę jo neliks mylimam žmogui. Sulauksite daugybės pakvietimų į šeimos ar giminių šventes. Jeigu turite naują meilę, praneškite, kad šventės rengėjai jums paskaičiuotų papildomą vietą. Savaitgalį rūpės jausmai ir romantika. Kodėl jo nepavertus tik jūsų dviejų švente? Suplanuokite ką nors smagaus ir įdomaus.

Tauras. Su partneriu pasikalbėkite apie idėją, kuri padėtų uždirbti daugiau pinigų. Su artimo žmogaus pagalba atrasite silpnas ir stiprias šios idėjos puses. O gal teks ją atmesti kaip neįgyvendinamą? Šią savaitę jums gali nelikti laiko nerūpestingai leisti laiką su partneriu, tačiau jis dėl to neįsižeis. Jam didžiausią pasitenkinimą teiks jūsų džiaugsmu spindinčios akys, kai matys, kaip sėkmingai įgyvendinate savo talentus.

Dvyniai. Šiomis dienomis jūsų laukia neribotos galimybės. Mėnulio jaunatis Dvyniuose leis pradėti šviežią traškantį gyvenimo etapą, jei tokio norėsis. Jeigu šiuo metu daugiausia dėmesio reikalauja santykiai, per ateinančias dvi savaites pasirūpinkite jais. Dabar tinka apmąstyti savo ketinimus, norus, tikslus, o derlių imsite vėliau.

Vėžys. Savaitės viduryje prasidės Mėnulio, jūsų ženklo valdovo, jaunatis. Ši skatins kalbėti apie užspaustus, užslėptus jausmus, kuriuos ilgai nešiojotės savyje. Gera žinia ta, kad taip pasitikėsite šalia esančiu žmogumi, kad išdrįsite jam atsiverti. Netrukus Saulė įeis į jūsų ženklą, todėl jau kitos savaitės pradžioje jausitės tvirčiau ir labiau pasitikėsite savimi, o tai leis labiau mėgautis meile ir jaustis jos vertiems.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę turėsite daugiau galimybių bendrauti, rodytis viešumoje, įvairiuose renginiuose ar šventėse, o tai teigiamai veiks ir jūsų romantinius reikalus. Vienišiams patartina įsijungti į grupę, su kuria sietų bendri interesai ar pomėgiai, ten galėsite gilinti savo žinias ir įgyti daugiau patirties. Dalyvaudami grupinėje veikloje, vienišiai turės daugiau nei vieną galimybę susipažinti su įdomiomis asmenybėmis.

Mergelė. Meilės srityje šias septynias dienas nesitikėkite daug įvykių ar judesio. Tačiau jau nuo savaitgalio ir kitos savaitės pradžios jums atsivers daugiau galimybių bendrauti, sutikti įdomių ir įkvepiančių žmonių. Vienišiai galbūt nuspręs atnaujinti savo profilį pažinčių svetainėje arba labiau reikšis socialiniuose tinkluose. Tai, žinoma, padidins jų šansus patraukti dėmesį ir susipažinti su naujais jiems įdomiais asmenimis.

Svarstyklės. Būsite pasirengę plėsti ne tik mąstymo ar požiūrio, bet ir jausmų horizontus. Maždaug nuo šios savaitės vidurio būsite atviresni pažintims, noriau bendrausite su žmonėmis, kuriuos anksčiau laikėte „ne jūsų tipo“. Pamėginkite ir pažiūrėkite, kas bus, gal suprasite, kad be reikalo rūšiavote žmones? Jeigu susirengėte į kelionę, tikėtina, joje sutiksite asmenį, kurį norėsite labiau pažinti. Jums patiks netikėtas šio žmogaus požiūris, pasaulėjauta, kuri gerokai skirsis nuo jūsiškės. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA