REKLAMA

Kiek gyvenimo sugebate įkvėpti?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Šiuo metu net trys planetos – Saulė, Marsas ir Merkurijus – susigrūdo Dvyniuose. Taigi visas pasaulis sudvyniškėjo. Šis ženklas priklauso Oro stichijai, todėl norisi ja pasidomėti labiau.

Oras astrologijoje reiškia ir žmogiškąjį kvėpavimą, tai yra gyvybę. Kvėpavimas mus lydi nuo pirmojo oro gurkšnio iki paskutinio iškvėpimo.

Gyvybė ir mūsų gyvenimas neatsiejami nuo gebėjimo įkvėpti ir iškvėpti. Kuo taisyklingiau kvėpuojame, tuo energingesni, sveikesni ir kūrybiškesni esame. Teisingai kvėpuoti moko jogai, ciguno meistrai, išmokę giliai ir lėtai įkvėpti ir iškvėpti net įprastą pasivaikšiojimą miške paversite puikiausia terapija.

Kaip kiekvienas iš dvylikos ženklų nardo Oro stichijoje ir susitvarko su kvėpavimo iššūkiu?

REKLAMA

AVINAS

Tipiškas Avino ženklo atstovas pasąmoningai, be jokių specialių jogos kvėpavimo praktikų moka kvėpuoti taip, kad gautų kuo daugiau deguonies. Štai kodėl Avinas iš kitų Zodiakų išsiskiria gyvybingumu, energija ir judrumu. Jeigu šis Ugnies stichijai priskiriamas ženklas kvėpuoja paviršutiniškai, netaisyklingai, vadinasi, turi tam tikrų sveikatos problemų.

TAURAS

Astrologai teigia, kad Tauras kvėpuoja gana prastai. Jis neišnaudoja visų savo plaučių, kad įkvėptų giliai ir tinkamai aprūpintų deguonimi ne tik smegenis, bet ir visus vidaus organus. Gal dėl to šis ženklas turi mažiau energijos, yra ramesnis ir lėtesnis? Dėl netaisyklingo kvėpavimo ir mažo judrumo, ypač vėlesniame amžiuje, Taurui iškyla nemažai sveikatos problemų. Taisyklingai kvėpuoti galima išmokti, visai nesvarbu, kiek jums metų ir kiek sveikatos turite. Susiraskite bibliotekoje ar knygyne mažą lietuviškai išleistą knygą apie jogą, ten yra atskiras skyrius, paprastai ir aiškiai mokantis kvėpuoti.  Be to, pakankamai informacijos rasite ir internete.

DVYNIAI

Kas, jei ne pirmasis Oro elemento ženklas, geriausiai žino, kaip apsirūpinti deguonimi? Paprastai Dvyniai kvėpuoja intensyviai, todėl yra energingi ir veiklūs. Dvynių įkvėpimai greiti ir gilūs. Tinkamai kvėpuodami, jie gali įveikti ir psichologinius iššūkius. Kai įtampa būna nepakeliama, pakanka sulėtinti kvėpavimą ir nerimas, jaudulys dingsta. Pasinaudokite šiuo natūraliu ir greitu savipagalbos mechanizmu.

VĖŽYS

Anot astrologų, tai vieni prasčiausių kvėpuotojų Zodiake. Gerai patyrinėjus šio ženklo atstovų negalavimus ir ligas, paaiškėtų, kad daug prie jų prisidėjo netaisyklingas kvėpavimas. Galima išmokti giliai ir lėtai kvėpuoti ir taip gerinti ne tik savijautą, bet ir sveikatą. Ramus giluminis kvėpavimas taip pat leidžia įveikti baimę, nerimą, įtampą, kuri gana dažnai apima emocionaliuosius Vėžius.

LIŪTAS

Liūtas moka kvėpuoti. Ugnies elementui priskiriamam ženklui, norint ryškiai liepsnoti, reikia daug deguonies. Paprasta. Taisyklingas, ramus ir gilus kvėpavimas padeda Liūtui džiaugtis gyvenimu, kiekvieną minutę išgyventi intensyviai, džiaugsmingai, energingai. Liūdintis, nusiminęs, nedrąsus šio ženklo atstovas greičiausiai turi kvėpavimo problemų, kurias, įdėjus laiko ir pastangų, įmanoma pašalinti. Liūtams padėtų reguliarus pasivaikščiojimas rytą miške, o dar geriau būtų, jei pasimokytų iš jogų taisyklingai kvėpuoti (jau yra pakankamai literatūros apie jogą lietuvių kalba).

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA