REKLAMA

Šeimos horoskopas: atėjo suartėjimo metas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Jei vaikai atitolo nuo tėvų ir senelių, jei vyresnioji karta pyko ir niekaip nenorėjo susitaikyti su jaunų šeimos ir giminės narių atnešamais pokyčiais, nepritarė jų pasirinkimams, artimieji atitolo ir susvetimėjo. Tačiau artumo ilgesys išliko.

Sunkmečiai, tiek ekonominiai, tiek politiniai, atveria pačią esmę, kas mums iš tiesų svarbu. Visa kita tėra ambicijos, įžeista savigarba, požiūrių, nuomonių skirtumai, kuriuos dabar galime nužerti lyg griuvėsius. Juk to, kas sugriuvo, nebesulipdysi, todėl reikia statyti iš naujo.

Nuo pirmadienio, birželio 15 dienos, Saturnas iš Šaulio vasarai sugrįžo į Skorpioną. Šiame aistringame ženkle jis išbus iki rugsėjo pradžios. Savaitės pabaigoje, birželio 21 dieną, Saulė įeis į šeimyniškiausią Zodiaką – Vėžį. Dabar visi pajausime, kaip svarbu laikytis šeimos ir turėti kuo rūpintis, taip pat kaip smagu, kai mumis kas nors nuoširdžiai rūpinasi.

Kelias į šeimos susitaikymą ir suartėjimą

REKLAMA

Šiame Zodiako rate matysite, kur yra jūsų ženklas (ten jūsų gimimo metu buvo Saulė) ir apsiskaičiuosite per kelis Zodiakus jis nutolęs nuo Skorpiono, kuriame dabar yra Saturnas.

 

Septynios Saturno padėtys:

1. Saturnas yra jūsų Zodiako ženkle (gimėte po Skorpiono ženklu).
2. Saturnas yra šalia jūsų Zodiako ženklo (esate Šaulys arba Svarstyklės).
3. Tarp jūsų ir Saturno įsiterpė vienas Zodiako ženklas (esate Ožiaragis arba Mergelė).
4. Tarp jūsų ir Saturno įsiterpė du ženklai (gimėte po Vandenio arba Liūto Zodiaku).
5. Tarp jūsų ir Saturno įsiterpė trys Zodiako ženklai (esate Žuvys arba Vėžys).
6. Tarp jūsų ir Saturno įsiterpė keturi Zodiako ženklai (esate Avinas arba Dvyniai).
7. Jūsų Zodiakas yra priešais Saturną, įsitaisiusį Skorpione (esate gimę po Tauro ženklu).

Kai Saturnas yra jūsų ženkle
Šeima yra jūsų prieglobstis neramiais laikais

Vadinasi, esate gimę po Skorpiono ženklu ir jaučiate stiprų šeimos, kur jos narius sieja artimi ryšiai, ilgesį. Visai įmanoma, kad jį sukėlė atsitraukimas, atitolimas nuo tėvų, senelių ar vaikų. Greičiausiai taip nutiko todėl, kad artimiesiems kėlėte labai aukštus reikalavimus, jei jų neatitikdavo, juos laikėte nevertais jūsų rūpesčio, pagarbos ir meilės. Toks elgesys pernelyg radikalus, atitrūkęs nuo objektyvios tikrovės, per griežtas ir neteisingas.

Santykiams trukdo ne tik dideli lūkesčiai, siejami su kitais žmonėmis, taip pat per didelis reiklumas sau. Iš kitų tikitės didelės, neišmatuojamos, besąlygiškos meilės, jei to nesulaukiate, tiesiog išmetate tuos žmones iš savo gyvenimo. To negana, jumyse verda pyktis, nusivylimas, tarsi kiti jums būtų kažką skolingi. O kaip mylite jūs? Ar artimuosius galėtų atstumti tas, kuris juos myli besąlygiška meile?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.