REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 22–28 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šios savaitės pradžioje galite laimėti Meilės aukso puodą. Tam pasitarnaus laimingasis Jupiteris, užėmęs palankią padėtį jūsų ženklui. Iki rugpjūčio 11 dienos ši planeta palankiai veiks jūsų romantinius reikalus. Jau šią savaitę galimi ryškūs pokyčiai, kurie privers jūsų širdį plakti stipriau. Šiuo laikotarpiu, nuo dabar iki rugpjūčio pradžios, jums bus itin svarbus emocinis saugumas, be jo bus sunku ne tik mylėti, bet ir mylėtis.

Tauras. Gali būti sudėtinga šiomis dienomis kalbėtis apie jausmus. Bendrauti mėgstantis Merkurijus, valdantis jūsų Tikros meilės sritį, savaitės viduryje sudarys įtemptą ryšį su Neptūnu. Šiuo metu tarp jūsų ir mylimųjų keliaujantys žodžiai bus linkę išsikreipti, išsiversti į kitą pusę ir perduoti visiškai ne tą žinią, kurią ketinote. Galbūt ir jums bus sunku patikėti tuo, ką sako jums brangus žmogus, gal įtarsite melą ar apgaulę. Jeigu jūs laikote užspaudę kokią paslaptį, dabar taps akivaizdu, kaip tai griauna jūsų meilės ryšį.

Dvyniai. Atsitiktinis pokalbis su žmogumi, kurį sutiksite per vakarėlį ar viešą renginį, turi tikimybę virsti meilės ryšiu. Šis asmuo gali jus supažindinti su labai įdomiu žmogumi, todėl būkite draugiški ir atviri visiems, kuriuos sutiksite. Kai kurie Dvyniai gali paprašyti draugo patarimo dėl meilės santykiuose kilusios dilemos. Jo ar jos siūlomas sprendimas bus neįprastas, bet labai naudingas.

Vėžys. Nuo savaitės vidurio tapsite karščiausiu Zodiako ženklu. Marsas, veiklumo ir seksualinio potraukio planeta, įeis į jūsų ženklą ir ten išbus iki rugpjūčio 8 dienos. Šiuo laikotarpiu jums bus lengva gauti, ko norite, taip pat ir meilės reikaluose. Dabar savo meilės ir susižavėjimo objekto dėmesio sieksite atkakliau nei įprastai. Tačiau neužpulsite jo ar jos, o švelniai ir gudriai viliosite į savo glėbį, paskleisite žavesio kerus. Žinote, ką? Jie suveiks.

REKLAMA

Liūtas. Jupiteris, dabar stipriai veikiantis jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių, šios veiklos neatsisakys iki pat rugpjūčio 11 dienos. Pasinaudokite šios galingos planetos įtaka ir gerinkite širdies reikalus. Savaitės pradžioje vienišiams galimas netikėtas susitikimas su mylimu žmogumi, o štai jos viduryje jausitės sutrikę. Kreipsitės į draugą patarimo, tačiau aiškiau netaps, teks iš situacijos vyniotis patiems.

Mergelė. Pirmadienis – tinkamiausia diena partneriui atskleisti slapčiausias, intymiausias fantazijas. Jam ar jai patiks jūsų atvirumas, gal net užsimanys kartu tas fantazijas įgyvendinti. Vienišiams yra labai didelė tikimybė su pažįstamu ar draugu užmegzti seksualinį ryšį. Būkite tikri, kad norite prarasti draugą ir įgyti meilužį. Galite rizikuoti, bet įvertinkite galimus praradimus.

Svarstyklės. Partneris šią savaitę gali labai pasitarnauti įgyvendinti seną jūsų svajonę. Jis ar ji savaitės pradžioje supažindins jus su svarbiu asmeniu, kuris turi galios gerokai paspartinti šios svajonės realizaciją. O gal kartu imsitės labdaringos, socialinės veiklos ir pamatysite, kiek daug galite nuveikti kartu?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA