REKLAMA

Zodiako ženklų vestuvės

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ko iš šios šventės tikisi, kokias savo svajas į ją sudeda ir kaip planuoja jų eigą kiekvienas iš dvylikos Zodiako ženklų?

AVINAS

Avinui tai yra didelio džiaugsmo ir jaudulio diena. Daugelis šventės svečių nemato jos užkulisių, kiek chaoso, šurmulio ir įtampos šis ženklas stengiasi nuslėpti, kad vestuvių dalyviai tepamatytų sukurtą tobulybės iliuziją. Vestuvinė apranga greičiausiai bus klasikinė su originaliu ar dramatišku akcentu. Avinui ir jo sutuoktiniui puikiai tiktų povestuvinė kelionė į Havajus, kur galima keliauti iš salos į salą, o pakeliui dar užsiimti daugybe veiklos – „pakaituoti“, panardyti. Jei biudžetas mažas, greičiausiai jaunavedžiai leisis į kelionę, kur bus galima sustoti, kaskart sužinant ir patiriant ką nors naujo.

Pavojus: žinodami, kad dėl įtampos mažiausia smulkmena gali sukelti įsiūčio bangą, išgerkite raminamųjų arba trumpam nuo visų pasitraukę giliai pakvėpuokite. Gal patys turite būdą (be alkoholio), kaip nusiraminti. Būtinai apgalvokite, ką darysite, kad pykčio cunamis nenušluotų tobulai paruoštos šventės.

REKLAMA

TAURAS

Tai turi būti įspūdinga šventė su geriausios kokybės vaizdu, maistu ir gėrimais. Tokiai progai Tauras netaupys. Rinksis kokybiškus, puikiai tinkančius apdarus, nuotaka greičiausiai apsispręs dėl iš pažiūros paprasto silueto, bet įspūdingai atrodančios suknelės. Povestuvinei kelionei Tauras išvyks į atokesnes nuostabaus grožio salas, pavyzdžiui, Afrikos Bazaruto salyne. Jei pajamos neleis išlaidauti, namuose surengs gražią šventę, kur draugus ir artimuosius vaišins skaniausiais valgiais ir gėrimais.

Pavojus: Tauras sutinka mokėti daug už kokybišką aptarnavimą, bet jis turi būti teikiamas tobulai ir visą laiką, už kurį jis sumokėjo. Jei pastebės „chaltūrintojus“, pasius, tada bus ankšta visiems paslaugos tiekėjams.

DVYNIAI

Dvynių ženklo atstovas su dideliu malonumu perleis žinovams organizuoti jų šventę. Tegu jie murkdosi chaose, apgalvoja visas smulkmenas, kontroliuoja jų įgyvendinimą. Dvyniai nori švęsti, dalytis savo džiaugsmu su draugais ir artimaisiais, kad jų vestuvių diena taptų įsimintina ir jam pačiam, ir vestuvių svečiams. Šio Zodiako atstovui patiktų į povestuvinę kelionę leistis traukiniu, tarkime, sustojant Europos sostinėse, ten apsidairyti, aplankyti dėmesio vertas vietas, kad namo parsivežtų lagaminus įspūdžių. Jei piniginė skatina taupyti, pasidomėkite neatrastais savo miesto, apylinkės ar šalies maršrutais. Atradimo džiaugsmas jums bus pati gražiausia dovana.

Pavojus. Kai kurie Dvyniai turi tokią reputaciją – pamiršti, supainioti datas, laiką dėl daugybės informacijos, kuri nuolatos verda jų galvoje. Kartais ta reputacija tokia trapi, kad  šio ženklo atstovas užsidirba „nepatikimo“ etiketę. Kita vertus, tai žinodami, su artimaisiais ir draugais galite suburti mažą komitetą, kuris pasirūpins, kad nieko nepamirštumėte, nesupainiotumėte ir nepamestumėte.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA