REKLAMA

Zodiako ženklams – išbandymas jausmais

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Savaitės pradžioje Saulė perėjo iš Dvynių į Vėžio ženklą. Šis Zodiake atsakingas už jausmus, emocinį ir dvasinį pasaulį, kaip gebame jį pažinti, turtinti ar, priešingai, visiškai ignoruodami nuskurdinti.

Nėra jausmų – nėra žmogiškumo, žmonių bendravimas ima panašėti į suskeldėjusią žemę, kurioje neprasikala nė žolės daigas, ką jau kalbėti apie vešančius gėlynus. Jau ir šiuolaikinė medicina pripažįsta (į ką tradicinė Rytų arba holostinė medicina seniai kreipia dėmesį), kad užspausti, neišreikšti jausmai galų gale sukelia ligų.

Norime būti sveiki ir laimingi? Išdrįskime priimti visus jausmus, juos išjausti, tik taip įmanoma džiaugtis sveika siela sveikame kūne.

Pasižiūrėkime, kaip dvylika Zodiako ženklų susidoroja su emocijų iššūkiu.

REKLAMA

AVINAS

Ugnies ženklas laikomas emocingu, jam būdingi karšti, kunkuliuojantys, bet ir greitai atvėstantys jausmai. Vėžio valdomu laikotarpiu (nuo birželio 22 iki liepos 22 d.) Avinas skatinamas sutramdyti nekantrumą, švelniau ir ramiau bendrauti su žmonėmis. Taip pat sumažinti judėjimo ir veikimo greitį, šis trukdo pastebėti savo ir kitų jausmus, dėl greitumo kylantis nekantrumas ir paviršutiniškumas pridaro bėdos, sukuria krūvą nesusipratimų ar įžeidžia aplinkinius. Vėžys moko jus tiek kalbėti, tiek elgtis ramiau ir lėčiau.

TAURAS

Pavasario ženklas, priskiriamas Žemės stichijai, Tauras ir Vėžys yra gana artimi. Pasąmonės lygmeniu šie Zodiakai yra labai panašūs. Tauro ženklo atstovas irgi  pasižymi sielos jautrumu, kuris galbūt matomesnis, kaip jis vertina gamtą, kaip ją saugo ir net sužmogina. Tauras taip pat gerbia jausmus, jo emocinis pasaulis gali būti labai turtingas, bet ne visada moka jį išreikšti, su juo supažindinti kitus. Taurams atsiverti gali padėti tiek su augalininkyste, daržininkyste susijusi, tiek meninė veikla. Supratę, geriau pažinę jausminį pasaulį, šio ženklo atstovai tampa linksmesni ir laimingesni, lengviau bendrauja su kitais žmonėmis.

DVYNIAI

Dvynio požiūris į Vėžį ir jo valdomą jausmų sritį labai aiškiai atskleidžia jo dvilypumą. Logiškoji, intelektualioji šio ženklo pusė visiškai nepripažįsta ar,  tiksliau, atmeta emocinę patirtį, laiko ją neverta dėmesio. Tačiau Dvyniai turi ir emocionaliąją pusę, kuri juos skatina bendrauti, padeda rinkti informaciją ir susikalbėti. Jei artimų taškų su Vėžiu ieško būtent ši emocionalioji dalis, viskas gerai, jų suras. Tačiau dažnai Dvynių logika užgožia emocijas. Nuo birželio 22 iki liepos 22 dienos, kai Saulė bus Vėžyje, išnaudokite šį laiką susipažinti su savo jausmų pasauliu.

VĖŽYS

Savo esmės nepamynęs Vėžio ženklo atstovas jaučia gilų tikėjimą Visata, jos tvarka ir savo vieta joje. Net jei kasdienybėje jam būna sunku dėl ko nors apsispręsti ar pasirinkti, padeda ne logiški apmąstymai, pliusų ir minusų dėliojimas, o gebėjimas atsitraukti, pabūti vienumoje, pasikalbėti su savimi ar tiesiog įsiklausyti į vidinį balsą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA