REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (06 29–07 05 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę turėsite daugybę galimybių patirti meilę, ją sutiksite neįtikėtinose vietose ir situacijose. Kai kas, atrodytų, visiškai ne jūsų „tipo“ gali pasirodyti esantis tobulas sielos draugas. Išeikite iš komforto zonos, išlipkite iš sau užsibrėžtų „patinka / nepatinka“, „mano / ne mano“ ribų ir pradėkite susitikinėti su kitokiu žmogumi. Žvaigždės sako, nesigailėsite.

Tauras. Jūsų meilės ir namų reikalai šiomis dienomis persipins. Galbūt su mylimuoju norėsite pabūti dviese, mažiau lįsti į viešumą, o gal nusprendėte gyventi kartu ir dabar vyksta intensyvūs kraustymosi darbai? Taip nuspręsti galite visiškai neplanuotai, apimti impulso. Jūsų reikalus su mylimuoju supurtysiantys įvykiai santykius pakreips tinkama kryptimi. Atverkite širdį ir pasiduokite tėkmei.

Dvyniai. Šią savaitę turėsite galimybę išsilaisvinti iš tam tikros baimės, kuri buvo susijusi su bendromis, jūsų ir partnerio, pajamomis. Jei vengėte įsipareigoti, visaip išsisukinėdavote, nes jums buvo sunku suvokti, kaip suderinti „mano“ ir „jo / jos“ pinigus ir poreikius, trečiadienį jūsų laukia tam tikras prabudimas. Greičiausiai nuoširdžiai išsikalbėsite ir tai padės aiškiau suvokti, kaip tai funkcionuoja.

Vėžys. Mėnulio pilnatis savaitės viduryje kai kuriems gali sujaukti santykius. Jei jūsų ryšys atviras, sąžiningas ir tvirtas, nėra ko nerimauti, jokių rimtų pavojų jūsų santykiams nekils. Greičiausiai tam tikra situacija, su kuria susidursite, padės aiškiau suvokti, kokie svarbūs vienas kitam esate. Tiems, kurie išgyvena nelengvą laikotarpį, palanku ryžtis atviram pokalbiui be stabdžių.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę kiti Zodiako ženklai galėtų jums pavydėti žvaigždžių prielankumo. Venera ir Jupiteris, galingos planetos, šią savaitę bus jūsų ženkle. Taigi galėsite pasigirti stulbinamu žavesiu, kuriam retas galės atsispirti. Dabar širdį atvėrėte plačiai, kad galėtumėte svarbiausiam žmogui dovanoti meilę ir džiaugsmą. Šis asmuo su dėkingumu priims jūsų dovaną. Patirsite visas meilės spalvas ir grožį.

Mergelė. Jeigu pastaruoju metu esate įsipainioję į nerimtus santykius ir jie niekur neveda, šią savaitę rimtai svarstysite, ar norite tai tęsti. Blaivus požiūris į emocijas, be jokių išankstinių nuostatų ir lūkesčių, padės apsispręsti, ar būti su bet kuo, ar suteikti sau galimybę patirti meilę, sukurti romantiškus santykius. Šią savaitę būsite pasirengę priimti sprendimą ir ryžtis pokyčiams.

Svarstyklės. Kai kuriems šio ženklo atstovams romantiškas ryšys gali virsti meile. Savaitės pradžioje vienišiams yra tikimybė ją sutikti visiškai netikėtose vietose ir situacijose. Galbūt draugai slapta suorganizuos jums susitikimą, atsives pažįstamą ar draugą, kuris jums labai patiks. Štai tokie nutikimai gali laukti vienišų Svarstyklių – netikėti, bet su laiminga pabaiga.

Skorpionas. Vienišiams liko nebeilgai laukti – žavus susitikimas jau čia pat. Vieniši Skorpionai savo meilę gali sutikti keliaudami ar dirbdami su užsienio projektais.  Tai bus ne šiaip mylimasis, o artima siela. Bent jau pirmas pasimatymas bus tikrai nepamirštamas, žada astrologai. Jei jau susitikinėjate, atrasite daugiau bendrų dalykų, kurie leis pajausti didesnį artumą.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA