REKLAMA

Vasara: kuriuos ženklus palies meilės kerai?

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Ar šią vasarą leisite dviese, sklandydami devintame danguje iš laimės?

Kuriam iš dvylikos Zodiako ženklų geriausiai seksis meilės reikaluose, o kuriems verčiau vengti flirto ir vienos nakties nuotykių?

Sužinokite, ko tikėtis įsipareigojusiems ir vienišiams.

AVINAS

REKLAMA

Poros. Venera, Jupiteris ir Uranas sudarys sėkmės trijulę, kuri padės su mylimuoju atrasti paslėptus santykių lobius. Šios planetos leis išsivaduoti iš rutinos, kuri buvo atbukinusi jausmus, ir iš naujo užmegzti jaudinantį artumą su partneriu. Net nutrūkusius ryšius Jupiteris ir Venera padės švelniai surišti ir galbūt net atgaivinti aistrą.

Vienišiai. Venera ir Jupiteris šią vasarą pavers įsimintina vienišiems Avino ženklo atstovams. Spinduliuosite gyvenimo energiją ir gerą nuotaiką, būsite visiškai atsipalaidavę. Bus lengva jus įsimylėti. Ir galbūt netgi krisite į akį tam asmeniui, kuris ir jums patinka? Rugpjūtis bus ypač karštas. Visą jūsų laiką užims flirtas, mąstysite vien apie tai, kaip sužavėti kuo daugiau priešingos lyties atstovų. Tiesa, didelė meilė jums irgi pažadėta, todėl pernelyg neįsijauskite flirtuodami ir jos nepražiopsokite.

Flirtas. Jei sutiksite Liūtą, išgyvensite tikrą vasaros svajonę. Su Šauliu irgi įmanoma patirti staigų abipusį susižavėjimą. Su Vėžiu reikalai gali vėliau komplikuotis, nes jums taps pernelyg nuobodu.

TAURAS

Poros. Neiškaišiokite jus erzinančių ar jaudinančių temų po slėptuves. Kalbėkitės. Žinoma, nepamirškite mėgautis vasara ir visais pojūčiais, kaip ir pritinka Tauro ženklo atstovams. Vis dėlto Venera, Jupiteris ir Saturnas kels įtampą, todėl patartina iškart aiškintis, kas nepatinka, neatidėlioti. Tada neužguls ant širdies sunkumas ir galėsite džiaugtis šiuo gražiu metų laiku. Liepą planetos jums padės su esamu partneriu išgyventi naują aistrą ir artumą.

Vienišiai. Gerai atrodote, ištobulinote kūną ir savo įvaizdį, bet šią vasarą su partnerio paieška kažkaip sudėtinga… Turite savo nuostatas ir principus, nieko nepadarysi, nesate tik šiaip gražus saldainiukas. Pažinčių netrūks, liepą jų bus netgi labai daug. Tačiau tokių žmonių, kurie labai paliestų jūsų jausmus, sudomintų ir negalėtumėte jų pamiršti, bus vos keletas. Atsigausite nuo liepos 18 iki 31 dienos, kai meilės planeta Venera ir seksualusis Marsas pasirūpins, kad ne tik jausmai spragsėtų iš karščio, bet ir aistra liepsnotų.

Flirtas. Jūsų kokybės reikalavimus šią vasarą gali atitikti po Mergelės ženklu gimęs vyras. Jam taip pat nepatinka eksperimentai su žmonėmis ir jausmais. Vėžys gali nuteikti gana jaudinančioms erotinėms patirtims, o nuo Liūto laikykitės atokiai. Jis negalės nustoti flirtuoti ir megzti naujų pažinčių net jūsų akyse. 

DVYNIAI

Poros. Ši vasara bus kupina kelionių, nuotykių, naujų idėjų ir patirčių. Pasirūpinsite, kad į santykius neįsisuktų rutina ir nuobodulys. Jau birželį greičiausiai daug visko šiai vasarai priplanavote, suviliodami partnerį tolimais kraštais. Tačiau namuose jums irgi seksis sutarti kuo puikiausiai, nesvarbu, ką veiktumėte, pirktumėte naujus baldus ar lankytumėte gimines. Su partneriu būsite lyg svajonių komanda. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA