REKLAMA

Liepos mėnesio horoskopas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Liepos mėnesį dauguma Zodiako ženklų atstovų, vasaros veikiami, trokš poilsio ir bus linkę sulėtinti savo gyvenimo tempą. Tie, kurie negalės išvykti atostogų, taps dirglesni ir ne visada sugebės suvaldyti savo emocijas.

Vieniems Zodiako ženklams žvaigždės pranašauja ramų vasaros vidurį, kitiems – finansines problemas ir konfliktus, tretiems – karjeros sėkmę.

AVINAS

2015 metų liepos mėnesį Avinas kaip paprastai bus linkęs skubėti ir verstis per galvą. Jam vis atrodys, kad jis stovi vietoje, tačiau iš tikrųjų nuveiks daugiau, nei bus suplanavęs. Liepos mėnesį jam seksis užbaigti darbus, susijusius su buto remontu, nekilnojamojo turto įsigijimu, keitimu. Jam nereikės bijoti prisiimti atsakomybės, išskyrus materialinius užstatus ir pinigų skolinimą.

REKLAMA

Vasaros viduryje padidės pavojus būti apgautam, todėl bet kokius sandėrius ir sutartis reikia sudarinėti labai atidžiai ir neprasidėti su jokiais nepatikimais asmenimis.

Liepos mėnesį Aviną nudžiugins ilgai lauktas susitikimas ar netikėtas pasimatymas. Deja, jam neverta puoselėti pernelyg didelių lūkesčių, nes teks nusivilti. Mėnesio pabaigoje jį apims melancholija dėl neišsipildžiusių vilčių.

Palankios liepos dienos: 1, 4, 5, 7, 10, 12, 18–24.
Nepalankios liepos dienos: 3, 6, 9, 11.

TAURAS

Liepos mėnesį Tauro laukia daug nenumatytų įvykių. Permainos jo nuotaikos nepataisys, nes šis ženklas labai nemėgsta netikėtumų. Jam reikia ramybės. Tauras mėgsta pats kontroliuoti situaciją. Vasaros viduryje jam teks pakeisti daug ką, ką bus iš anksto suplanavęs.

Taurui patartina su niekuo nesikonsultuoti finansiniais klausimais, nes liepos mėnesį jo turtui grės nemažas pavojus. Aišku, reikia rimtai saugotis vagių, apiplėšimų ir telefoninių sukčių. Kai kurie pažįstami ieškos progų jį apgauti iš paprasčiausio pavydo jausmo.

Antroje mėnesio pusėje Tauro nuotaika ir savijauta pagerės. Jis bus nusiteikęs romantiškai ir taikysis užšokti ant meilės bangos. Didelė pasimatymų ir malonaus bendravimo dviese tikimybė.

Mėnesio pabaigoje Tauras bus kupinas entuziazmo, išėjęs iš sąstingio fazės, norės pasirūpinti savo išvaizda ir lankytis viešuose renginiuose.

Palankios liepos dienos: 5, 8, 9, 24, 26, 28.
Nepalankios liepos dienos: 4, 7, 19.

DVYNIAI

2015 metų liepos mėnesį Dvyniams atsivers puikios perspektyvos. Seni projektai pagaliau pradės nešti pelną, finansinė padėtis stabilizuosis. Bus galima pradžiuginti save ilgai atidėliotu pirkiniu.
Liepos mėnesį Dvynių laukia džiaugsmingas susitikimas. Malonus įvykis ar nauja meilė pakylės juos ant sparnų. Vienišiems Dvyniams atėjo laikas susitvarkyti savo asmeninį gyvenimą. Šiuo metu žvaigždės bus tam palankios.

Vasaros vidurys bus tinkamas metas užmegzti rimtus santykius ar sukurti šeimą. Susirūpinti savo santykiais dera ir tiems, kurie seniai susituokę. Skirkite daugiau dėmesio partneriui, ir jūsų santuoka atsigaus.
Liepos mėnesį Dvyniai gaus gerą pasiūlymą, kurio atsisakyti nesugebės. Entuziazmas ir polėkis teigiamai atsilieps Dvynių sveikatai.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA