REKLAMA

Liepos prognozė Rytų Zodiako ženklams

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Didysis atsipalaidavimas ir poilsis. Liepa bus tobulas mėnuo pasimėgauti vasara. Darbe, jei neatostogausite, rimtų poslinkių tikėtis neverta.

Daugiausia energijos visi dabar skirs tik planams kurti, kur čia savaitgaliui ar kelioms savaitėms pailsėjus ar gerai praleidus laiką.

Liepos mėnesį nuotaikos bus lengvos, romantiškos, netgi dvasingos. Laikas tinkamas meilei ir gilesnės prasmės gyvenime paieškoms.

Žiurkė
Prikąskite liežuvį

REKLAMA

Žiurkės metais gimusieji liepą gana greitai praras kantrybę, taps neramūs. Aplinkiniai jūsų nesupras, nes taip irsitės prieš srovę. Šįkart verčiau pasinaudokite aplinkos pamoka – ugdykite kantrybę tiek namuose, tiek darbe. Jeigu neklausysite žvaigždžių patarimo, tiesiog pavėjui paleisite energiją ir susigadinsite nuotaiką. Taip pat labai gerai apgalvokite žodžius, prieš juos ištardami, kad nesugadintume ne tik nuotaikos kitiems, bet ir santykių.

Jautis
Aiškumas

Šį vasaros mėnesį skirkite laiko sau, patyrinėkite mintis ir jausmus. Galbūt susidrumstė santykiai ir neatrandate to priežasties? Liepą tinka įsiklausyti į vidinį balsą, jis ne tik padės atstatyti vidinę ir išorinę gyvenimo tvarką, bet ir suteiks saugumo, išlaisvins nuo naštos, kurią galbūt be reikalo vilkote ar kiti ją jums mielai buvo užkrovę.  Darbe viską kruopščiai tikrinkite ir analizuokite, jums tai nebus sunku, tiesiog elgsitės kaip visada.

Tigras
Švelnumo laikas

Liepa – galimybė jums atrasti naminį tigrą (kačiuką?) savyje. Šį mėnesį jums prireiks santūrumo darbe ir švelnumo meilėje. Asmeniniame gyvenime būkite itin atidūs, jautrūs ir taikūs, įsiklausykite į partnerio jausmus ir poreikius. Judriems ir nekantriems Tigrams tai nėra itin lengva užduotis, tačiau ją įveikę mylimam žmogui pajausite didesnį artumą ir švelnumą.

Kiškis
Mylėk artimą savo…

Dabar, atrodytų, visiems reikės jūsų pagalbos ir gebėjimo išklausyti ar palaikyti. Smagu jaustis reikalingiems, bet tai turi ir neigiamą pusę, neperlenkite lazdos. Liepą atidžiai stebėkite, kiek laiko ir jėgų skiriate kitiems, o kiek lieka jums? Darbe gali trūkti įkvėpimo, todėl leisite iniciatyvą perimti kitiems.

Drakonas
Jausmai vietoje laimėjimų

Liepą visas Drakonų gyvenimas suksis apie meilę. Kai kurie net mąstys apie vestuves ar kaip jaukiai susisukti šeiminį lizdelį. Tie, kurie iš tiesų nusiteikę rimtai, gali nemažai nuveikti. Dar nenorintys įsipareigoti Drakonai šį mėnesį bus suirzę, juos nervins visi šitie namų ir šeimos reikalai. Tiesą sakant, visiems šio ženklo atstovams liepa padės suprasti, kad ne visada svarbiausi tik apdovanojimai, įvertinimai, kiti pripažinimo ženklai. Dosnumas ir kiti dideli jausmai kartais reiškia daug daugiau.

Gyvatė
Pusiausvyra

Liepą Gyvatės metais gimusieji pasijaus be energijos, išvargę, trūks jėgų, todėl norėsis pailsėti, nurimdyti mintis. Meilės reikaluose ir šeimoje turėtumėte aiškiai parodyti, kad ir jūs turite poreikių, jums irgi reikia dėmesio ir rūpesčio. Darbe iš jūsų bus pareikalauta daugiau sąmoningumo, taigi autopilotu dirbti nepavyks. Jeigu ne tik vasarą, bet ir apskritai pastaruoju metu darbas neteikia džiaugsmo, gal verta jį pakeisti?

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA