REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 06–12 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Šią savaitę romantiniai santykiai gali būti sudėtingi. Visą energiją atiduosite šeimai ar partneriui, gerai ir linksmai su jais leisite laiką, bet galite susidurti su didžiuliu viršininko spaudimu. Savaitės pradžioje jis, visai įmanoma, apkraus darbais, kurie išsunks dvasiškai ir atims buvimo su mylimais žmonėmis džiaugsmą. Susiplanuokite dienotvarkę taip, kad jaustumėtės energingi ir liktų jėgų asmeniniam gyvenimui. Trečiadienis bus palankus su partneriu kurti svajonių namus ar padėti jiems pagrindą atsirasti tikrovėje. 

Tauras. Raktas į romantinę laimę šią savaitę slypi jūsų aplinkoje. Jeigu esate įsipareigoję, būtinai atraskite laisvo laiko, kad galėtumėte pabūti su draugais ir partneriu. Galbūt dalyvausite filmo premjeroje, meno parodoje ar kultūriniame renginyje? Su mylimu žmogumi jausitės artimesni, kai drauge leisite laisvalaikį kūrybingoje aplinkoje. Jei esate vieniši, tikėtina, dalyvaudami renginiuose ar susibūrimuose, sutiksite ypatingą žmogų, kuris jus tiesiog apžavės.

Dvyniai. Stenkitės tvardytis, kad šią savaitę barniai su partneriu netaptų nevaldomi. Daugiausia konfliktų gali kilti dėl pinigų. Jeigu daug uždirbate, jums gali atrodyti, kad partneris siekia jus kontroliuoti. Tačiau nebūkite tokie kategoriški, verčiau atsitraukite, iš šalies pasižiūrėkite į situaciją. Galbūt gerai pamąstę suprasite, kad partneris stengiasi jums padėti. Tiesą sakant, galbūt jis ar ji geriau tvarko pinigus ir daro jums paslaugą: partnerio įžvalgos ir patirtis leis priimti teisingus sprendimus, kurie teigiamai paveiks jūsų abiejų finansinę ateitį.

Vėžys. Galimi nesutarimai su partneriu savaitės pradžioje. Konfliktų gali kilti, jeigu jaučiatės pervargę, išsekę. Pasinėrus į darbo reikalus ir namų rūpesčius, nebelieka pakankamai laiko mylimam žmogui. Be to, jis ar ji jūsų nepalaikys, priešingai, kaip tik užsidarys, atsitvers tylos siena, įsižeis. Tai jus varys į neviltį. Laimei, savaitės viduryje, jeigu atrasite laiko pokalbiui, viskas išsispręs. Pasikalbėsite, ir įtampa atlėgs.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę darbas ar sveikatos sutrikimai gali sukelti papildomų rūpesčių. Neslėpkite nuo partnerio vidinių išgyvenimų ir baimių. Nustebsite, kokia rūpestinga gali būti jūsų antroji pusė. Tiesą sakant, suprasite, kad labiausiai jums ir reikėjo TO – įkristi į jo ar jos glėbį, patirti švelnumą ir rūpestį. Nuo savaitės vidurio išdrįskite kristi (klysti) – partneris pakiš jums pagalvę, kad nusileistumėte saugiai. 

Mergelė. Pajausite nenumaldomą potraukį tam tikram asmeniui, net mazgai susimes skrandyje iš jaudulio ir įtampos. Galbūt jis ar ji sukels jums tokių stiprių jausmų, kad visiškai nebegalėsite kontroliuoti, kas vyksta. Pirmas natūralus jūsų noras būtų kontroliuoti ir manipuliuoti situacija taip, kad tik išvengtumėte galimo širdies skausmo, nusivylimo, atstūmimo. Tai nepadės ir nieko nepakeis. Gerai, jei apie savaitės vidurį paklausysite draugo ar kito žmogaus, kurį gerbiate, žodžių, kad meilėje nerizikavęs nieko nelaimėsi. 

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA