REKLAMA

Savaitgalinės vasaros dovanos

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Vasara tęsiasi tris mėnesius. Būna, ji prasideda pavasarį, dar gegužį, o šilti ir saulėti orai tęsiasi iki rugsėjo. Nėra jau taip blogai, ar ne? Tai kodėl atrodo, kad vasara taip greitai baigiasi?

Vieną kitą savaitę atostogaujame, o likusią vasaros dalį dirbame. Kai dirbame, savaitės dienos pralekia greitai. Mums lieka tik savaitgaliai, kuriuos reikėtų gaudyti kaip saulės zuikučius.

Jei tik lauksime geresnio oro – šiltesnio ar kaip tik vėsesnio, taikysimės prie kitų norų ir galimybių, lauksime geresnių pasiūlymų, gražiausios vasaros akimirkos praslys pro pirštus. Astrologai pataria, kaip kiekvienam ženklui geriausiai sugriebti vasaros dovanas.

AVINAS

REKLAMA

Jūsų maži pabėgimai turi būti susiję su aktyvia veikla. Išbandykite kokį naują užsiėmimą, tarkime, vandens sporto, irklentes. Kai darote kažką naujo, sąmonė tarsi prasiplečia, o laikas, atrodo, sulėtėja.

Kai kuriems Avino ženklo atstovams reikėtų savaitgalį pabūti vieniems, jie taip pailsi nuo žmonių, aktyvaus bendravimo ir veiklos, daugybės užduočių ir atsakomybių. Kitiems reikia grupinių užsiėmimų, būrio žmonių, kur galėtų pasireikšti kaip lyderiai, turėtų galimybę varžytis ir laimėti. Kiekvienam savo. Svarbu, kad darytumėte, ko norite jūs, o ne pasiduotumėte aplinkinių spaudimui.

TAURAS

Lepinkite save viskuo, kas jums suteikia pasitenkinimą, leidžia patirti prabangos pojūtį taip, kaip įsivaizduojate. Vieniems tai bus žalios erdvės ir ramus poilsis vienkiemyje, braidant basiems po žolę, neriant į atokų upelį ar ežero vandenis. Kitiems galbūt reikės procedūrų prašmatniame SPA ir saulės vonių prie baseino.

Svarbiausia, kad patys žinotumėte, kas jus ramina, teikia džiaugsmo, paglosto visus pojūčius (uodimo, ragavimo, lietimo, matymo, klausymo) ir šitaip pamaitina sielą. Jums svarbiausia viską suplanuoti ir numatyti iš anksto, nes skubėjimas sugadins malonumą ir sumenkins patiriamą džiaugsmą.

DVYNIAI

Kelionė į istorinę vertę turintį miestą, esantį šalia, savoje šalyje ar svetur. Bet koks naujų žinių ar patyrimų suteikiantis užsiėmimas ar veikla verčia Dvynius judinti smegenis. Šiam ženklui reikia nuolatinio intelektinio stimuliavimo. Jiems būtinas nenutrūkstantis  informacijos (ne visada žinių!) srautas. 

Keliauti be interneto ryšio jiems būtų nepakeliamas išbandymas, nes patirtų informacijos abstinenciją. Atidžiai rinkitės bendrakeleivius, kurie mėgsta kalbėti, kurių neerzina nenutrūkstantis jūsų žodžių lietus.

VĖŽYS

Norėdami pamaitinti savo sentimentalios sielos poreikius, vieni ar su artimaisiais aplankykite mėgstamas vietas, atgaivinkite gražius prisiminimus. Susiraskite kavinių ar užeigų, kurios turi vaizdą į jūrą, upę ar ežerą, pabūkite prie vandens. 

Į pikniką ar pasibuvimą su draugais gamtoje pasiimkite daiktų, kurie leis jums sukurti romantišką nuotaiką, paglostys jūsų estetinius jausmus. Įsidėkite žvakių ar žibintų, fakelų ar lempučių girliandų, vazų, kuriose galite sumerkti lauko gėlių puokštes, staltiesių, pagalvėlių, pledų, popierinių servetėlių, kurių spalvos ir raštai derėtų tarpusavyje. Taip minimaliomis priemonėmis kursite jaukumą ir gerą nuotaiką ne tik sau, bet ir aplinkiniams.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA