REKLAMA

Meilės horoskopas liepai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Liepa – kupinas įvykių, susijusių su širdies reikalais, mėnuo. Meilė taps pagrindiniu šio laikotarpio akcentu, nes meilės planeta Venera liepos 18 dieną įeis į Mergelę.

Mergelės Zodiakas – ne pats tinkamiausias būstas šiai planetai, nes iškelia pareigą aukščiau meilės, garbina praktiškumą santykiuose. Nuo liepos 25 dienos, kai Venera pradės retrogradinį judėjimą, ji bus labai silpna, be to, ne pačiame mieliausiame ženkle.

Tą pačią dieną Venera iš Mergelės pereis į Liūtą, bet vis dar judės atgal iki rugsėjo 6-osios. Ką tai reiškia? Pirmiausia turime jaustis verti meilės, atrasti ją savyje, o ne tikėtis, kad kitas žmogus ją atneš mums ant lėkštutės kaip dovaną.

Jeigu pastaruoju metu stengėtės mylimam asmeniui įtikti ir patikti, gražinote save, jam ar jai pirkote brangias dovanas, o vis nesijautėte lygiai taip pat mylimi, šis laikotarpis (nuo liepos 18–rugsėjo 6 d.) jums gali būti sunkus. Vis dėlto, jeigu užvaldyti neigiamų patirčių ir išgyvenimų nedrįsote atverti savo sudaužytos širdies naujai meilei, judanti atgal Venera padės ją išgydyti.

REKLAMA

Gera žinia visiems – Liūtas yra romantiškas ženklas, be to, kiekvienam įkvėps liūtiškos drąsos siekti tikslų ir įveikti kliūtis. Išdrįskite šį mėnesį atverti širdis meilei.

AVINAS

Liepą jausitės taip, lyg jūsų lauktų esminė gyvenimo pamoka, susijusi su meile. Nenuostabu, juk Venera vis dar keliauja jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektoriumi. Iki liepos 18 dienos turite laiko nusiirti iki pasaulio viršūnės. Šis mėnuo jau jus palaimino ir įkvėpė, nes liepa prasidėjo Veneros ir Jupiterio susitikimu minėtame sektoriuje. Tačiau kai kurie Aviniukai gali jaustis apimti nerimo ar net panikos, nes viskas gali vykti per greitai (netgi jiems!).

Nuo liepos 25 iki rugsėjo 6 dienos jums svarbu pasikalbėti su savimi, pasitikrinti, ar su tam tikru žmogumi esate todėl, kad norite būti mylimi ir mylėti, ar į savo jausmus sulaukiate norimo atsako. Ilgiau draugaujantys ar neseniai susipažinusieji mąstys, ar nereikėtų rimčiau įsipareigoti. Minėtas laikotarpis puikiai tiks šiems apmąstymams. Jei esate vieniši, Visata jums paruošė rimtą užduotį, kad išmoktumėte atverti širdį meilei.

TAURAS

Apims jausmas, kad stovite ant esminio pokyčio meilės gyvenime slenksčio. Būsite susijaudinę, kupini laukimo, bet Visata gali imti ir įjungti atbulinę pavarą. Klausite savęs, ar jus apgavo, ar čia tik jums pasirodė laimės miražas? Tai vis dėl meilės planetos, kuri nuo liepos 18 dienos įeis į jūsų astrologinio būsto Tikros meilės sektorių. Paprastai ši padėtis yra labai sėkminga ir laiminga meilei, didina romantinių jausmų ir išgyvenimų galimybes, teigiamus pokyčius asmeniniame gyvenime.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA