REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 13–19 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Meilės padangėje saulę gali aptraukti debesys. Nesutarimų, tikėtina, kils dėl lovos reikalų, nes išsiskirs jūsų ir partnerio supratimas, kas yra seksualinis malonumas ir kokie dalykai padeda jį patirti. Atminkite, pasaulyje minčių skaitytojų gal ir yra, bet nebūtinai tokių gebėjimų turi jūsų partneris. Jei tikėsitės, kad ji ar jis pajaus ar atspės, ko jums reikia, patys ruošite dirvą nusivylimui. Kalbėkitės, nors ir nedrąsu ar nejauku. Džiaugsitės, jei tai padarysite.

Tauras. Šią savaitę meilės horizontą nušvies viltis. Jei esate vieniši ar pastaruoju metu vien nusivildavote naujomis pažintimis, jau savaitgalį jūsų meilės reikalai ims keistis. Venera, jūsų ženklą valdanti planeta, įeis į Tauro astrologinio būsto Tikros meilės sektorių. Tik visa bėda, kad meilės planeta yra gerokai nusilpusi ir keliauja vėžlio žingsniu, ruošdamasi apsisukti ir judėti atgal. Gali būti sunku sutikti Poną Tobuląjį ar Tobuląją, tačiau vilčių yra. Meilė jau pakibusi virš jūsų kaip laiminga žvaigždė ir netrukus apsireikš jūsų gyvenime.

Dvyniai. Su mylimuoju galite suardyti ramybės ir laimės atmosferą. Savaitės pradžioje gali kilti ginčas dėl darbo, tam tikrų užduočių pasidalijimo. Įprastas pokalbis staiga ims ir pavirs nemaloniu konfliktu. Vienas iš poros išlies pasipiktinimą, kad jam ar jai užkraunama daugiau nei kitam. Gali būti, kad į širdį įslinks nusivylimas, netgi panieka. Gal ji seniai ten įsėlino, bet dabar pradės ropštis į paviršių. Laimei, žinote, kad toks pokalbio posūkis įmanomas, todėl imkitės visų priemonių, kad išvengtumėte santykių avarijos.

Vėžys. Galite susinervinti dėl mylimo žmogaus reakcijos. Įteiksite dovaną ar kažkaip norėsite jį / ją palepinti, o partneriui neįtiks tas, nepatiks anas, elgsis kaip tikras tuštukas ar tuštutė. Jus labiausiai gali įskaudinti net ne reakcija, o jo ar jos nesubtilumas, negebėjimas pamatyti ir įvertinti jūsų geranoriškas pastangas. Galbūt partneris atsisakys sumokėti už jūsų pietus ar kavą, tai paliks nemalonių nuosėdų. Net jei galite už save susimokėti, kartais smagu, kai mylimas žmogus palepina. Galbūt atėjo laikas kalbėti atvirai ir išsakyti, kas jus skaudina?

REKLAMA

Liūtas. Labai stengsitės, kad jūsų šeimos ar giminės atstovas pamatytų, koks ypatingas yra jūsų išrinktasis, bet viskas bus veltui. Tai jus gali labai nuvilti. Kad ir kaip stengtumėtės, kad jums brangūs žmonės susidraugautų ir gražiai bendrautų, jums nepavyks. Savaitės pradžioje netgi sulauksite griežtų ar net skaudžių giminaičio žodžių apie mylimą asmenį. Neleiskite net ir patiems artimiausiems žmonėms trypti tai, kas jums brangiausia.

Mergelė. Sprendimas, kurį priimsite su partneriu, ar pokalbis savaitės pradžioje gali palikti nuosėdų. Giliai širdyje jausite kirbėjimą ir nepasitenkinimą, nes suprasite, kad tam tikru klausimu jūsų ir mylimo asmens nuomonės ryškiai išsiskiria. Gali būti ir taip, kad jausitės labai nesaugiai, nes reikės kalbėti kažkokia jums jautria tema. Įveikite abejones ir nerimą, kalbėkite. Jau savaitgalį į jūsų ženklą įeis Venera, švelninanti padėtį. Jeigu šiuo metu pradedate naujus santykius, jums prireiks daug kantrybės.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA