REKLAMA

Savaitės horoskopas ir jos laimės ženklai

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

AVINAS

Savaitės pradžioje išaugs pasitikėjimas savimi, tai padės užmegzti ypatingą pažintį. Mėgstate daryti daug, tačiau svarbu apsiimti tik tiek darbų, kiek iš tiesų pajėgiate aprėpti. Galite sulaukti vertingo draugo patarimo, jis greičiausiai bus neprašytas ir netikėtas. Savaitgalį patartina fantazuoti garsiai. Kas žino, gal išsipildys?

Laiminga savaitės spalva. Geltona. Ji padės pakelti sau nuotaiką, o darbe leis išlaikyti budrumą ir atidumą.

Laimingi savaitės skaičiai: 3, 8, 11, 18, 27, 33 ir jų kombinacijos.

REKLAMA

Laimę nešantis savaitės žmogus. Jums sėkmę pritrauks žmonės, kurie sugeba rūpintis kitais.

TAURAS

Savaitės pradžioje kils įdomi mintis, kuriai turėtumėte skirti daugiau dėmesio. Jums geriausiai seksis palaikyti nuoširdžius ryšius, ir toliau juos puoselėkite, taip daugiau pasieksite. Nuo savaitės vidurio galite sulaukti įtakingo žmogaus užtarimo ar pagalbos darbe. Vis tiek patartina būti labai atidiems, nes rezultatai gali būti ne tokie, kokių tikitės. Šį savaitgalį nusipelnysite būti lepinami, jums belieka aiškiai išreikšti savo norus.

Laiminga savaitės spalva. Turkio. Ji padės būti atviresniems, lankstesniems ir į gyvenimą įsileisti naujų dalykų.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 8, 11, 17, 19, 20 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitė žmogus. Jums sėkmę ir laimę garantuos žmonės, kurie sugeba peršokti netgi per jūsų šešėlį, priima jus su visais privalumais ir trūkumais.

DVYNIAI

Šią savaitę atversite visiškai naują savo finansinių reikalų puslapį, o jūsų didžiausia užduotis – paisyti faktų, o ne norų. Iki savaitės vidurio sugebėsite savo auksiniu liežuviu užliūliuoti aplinkinius. Jei turite partnerį, šis bus iš naujo apžavėtas, jei esate vieniši – sugebėsite patraukti priešingos lyties atstovų dėmesį. Nuo savaitės vidurio aktyvus ir vietoje nenustygstantis draugas jus įtikins siekti daugiau. Savaitgalį turite šansų pasiekti asmeninę pergalę.

Laiminga savaitės spalva. Geltona. Ji žadina smalsumą ir įkvepia veikti. Geltona taip pat stiprina jūsų valią.

Laimingi savaitės skaičiai: 1, 8, 11, 17, 20, 36 ir jų kombinacijos.

Laimę nešantis savaitės žmogus. Sėkmę jums privilios žmonės, kurie net stresinėmis sąlygomis nepraranda gyvenimo džiaugsmo.

VĖŽYS

Šiomis dienomis turėsite puikių galimybių pasižymėti srityse, kurios jums svarbios. Dabar sugebėsite suderinti jausmus ir norus, o tai leis likti susikaupusiems. Savaitės viduryje sugebėsite priimti palankų sprendimą, susijusį su pinigais, o penktadienį gerai pasirodyti darbe. Tas „pasirodymas“ labai pravers jums ateityje. Tačiau sugebėkite skaityti tarp eilučių, nes pasiūlymas ar galimybė nebus jums patiekti ant lėkštutės. Šio savaitgalio atradimai padės suvokti, kiek mylimi ir branginami esate.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA