REKLAMA

10 įrodymų, kad tikrai esate Vėžiukas

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

1. Esate namų dievas ar deivė.

Jums nepatinka pernelyg ilgam nutolti nuo namų. Manote, kad šeima, namai ir šeiminio gyvenimo laimė – patys svarbiausi dalykai pasaulyje. Greičiausiai gyvenate netoli gimtos vietos, gal net įsikūrėte ten, kur gimė jūsų tėvai ir seneliai. Pernelyg mylite savo šalį, miestą, miestelį ar kaimą ir artimuosius, kad nuo jų nutoltumėte dienos kelionės atstumu.

2. Daugybė draugų.

Dažniausiai turite daug ir įvairių draugų. Jie jums yra labai svarbūs. Stengiatės draugams padėti kaip tik galite, skiriate jiems dėmesio ir visaip lepinate. Kiek kartų buvote draugų vestuvėse pamergėmis ar pabroliais – penkis, dešimt… kartų?

REKLAMA

3. Esate ramus žmogus.

Triukšmingu jūsų tikrai nepavadinsi. Nesistengiate atsidurti dėmesio centre. Tačiau žmonės visada įsiklauso į jūsų žodžius, nes žino, jei nusprendėte pasisakyti, ištarsite kai ką prasmingo ir vertingo, o ne šiaip pašmaikštausite, kad pelnytumėte aplodismentų.

4. Pasižymite kūrybingumu.

Šio ženklo atstovas (jei aplinka jo neišgąsdino ar pats savęs nenusmukdė, nepasitikėdamas savo jėgomis) dažniausiai trykšta kūrybingumu, visada būna kupinas idėjų. Kartais patys gadinate sau nuotaiką, kai nebespėjate paskui savo idėjas, kai nesugebate nė pusės jų įgyvendinti. Tačiau neturėtumėte pasiduoti blogai nuotaikai, nusivilti ir jų atsisakyti. Jokiu būdu!

5. Ištikimas ženklas.

Esate geriausias partneris pasaulyje. Po velnių, negi reikia dar tai įrodinėti?! Ir taip aišku. Esate ištikimas, jei ką mylite, nesidairote į šalis, jums kiti nerūpi. Esate šimtu procentų lojalūs išrinktajam ar išrinktajai.

6. Kartais būnate pernelyg kibus.

Dažniausiai pametate galvą dėl partnerio, todėl norite būti su juo visur, visada, apsupti jį ar ją dėmesiu. Kartais tai gali varginti. Kad ir kaip mylėtume kitą žmogų, mums reikia asmeninės erdvės, laiko pabūti su savimi, susivokti savo mintyse ir jausmuose. Išmokite paleisti, pasitikėkite partneriu, tai tik padarys jį ir jus laimingesnius.

7. Jūsų jausmai išrašyti jums ant kaktos.

Supykstate, apsidžiaugiate, nuliūstate, užsisvajojate, esate taip pavargę, kad nieko nebenorite… Aplinkiniams nesunku nuspėti jūsų nuotaikas, nors jums ir atrodys, kad jas labai gerai slepiate. Tačiau dažniausiai emocijų nė neslepiate, nematote reikalo to daryti. Juk gyvenimas be jausmų neįmanomas, bent jau žemėje, bent jau tarp žmonių.

8. Retkarčiais pernelyg ginate savo nuosavybę.

Labai saugote savo daiktus ir juos tausojate. Naujos planšetės ar telefono nepatikėsite kiekvienam, bus baisu, kad neišmestų, nenubrozdintų ar neįbrėžtų. Labai gera savybė tausoti daiktus, tačiau nemanykite, kad kiti neturi kito tikslo, tik juos sulaužyti ar kitaip jums pakenkti.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA