REKLAMA

Jaunaties stebuklas: kaip užburti Mėnulį?

REKLAMA

Kai po saulėlydžio danguje pakimba gerokai nudilintas ir nubalintas pjautuvas, labai svarbu nepraleisti šio laiko. Tiesa, belaukiant ypatingos Mėnulio jaunaties taip pat galima atlikti tam tikrus ritualus.

Jei žodis „ritualas“ skamba pernelyg pretenzingai (manote, jis teskirtas būrėjoms ar magams, bet tikrai ne jums), tada pasakysime paprastai – tai nuostabiai palankus laikas persijoti savo mintis, jausmus, norus, svajas, permąstyti savo planus ir tikslus.

Eilė danguje ir kelionė per Zodiako ženklus

Mėnulis yra arčiausiai Žemės esantis astronominis kūnas, todėl jo įtaka mums stipriausia. Atsižvelgdami į jo pilnėjimo ir „liesėjimo“ fazes, galime pasinaudoti stebuklingomis jo galiomis.

Kai stoja Mėnulio jaunatis, trys astronominiai kūnai  – Žemė, Saulė ir Mėnulis – dangaus skliaute išsirikiuoja beveik į taisyklingą liniją. Jei iš tiesų jie stovėtų tiksliai vienas šalia kito, Mėnulio nematytume, jį nustelbtų saulė.  Laimei, jis tėra „beveik“ vienoje eilėje su kitais dviem dangaus kūnais, ir galime matyti apšviestą arba dieninę Mėnulio pusę. Jis švyti ne todėl, kad Saulė jį apšviečia. Mėnulį apgaubia vadinamasis Žemės spindesys, į mūsų planetą atsispindinti saulės šviesa.

REKLAMA

Mėnulis nuolatos pulsuoja, keisdamas fazes. Tai pilnėja, tai vėl dyla, kol lieka vos matomas jo kampelis. Vis besikeisdamas šis spindintis dangaus kūnas keliauja per skirtingus Zodiako ženklus, kaip tai daro Saulė, tik daug greičiau. Būdamas tam tikrame Zodiake,  Mėnulis tarsi sustiprina jam priskiriamas galias.

Mėnulio jaunatis Liūte

Ketvirtadienį, liepos 16 dieną, 1 valandą 41 minutės Lietuvos laiku, stojo jaunatis Liūto ženkle. Šis Zodiakas siejamas su mūsų ego arba AŠ, skatina jį atskleisti, save išreikšti per mėgstamą veiklą, realizuoti kūrybines galias. Liūtas yra Zodiako karalius, pasižymintis didele ir dosnia širdimi, mokantis mylėti, dosniai apdovanoti mylimuosius. Tai aistringas, saulėtas, geranoriškas, artistiškas, vaikus mylintis ženklas. Per šią jaunatį sėkmės ir gerovės planeta Jupiteris taip pat bus Liūto ženkle. Šiuo metu turėtumėte norėti ir svajoti atsargiai, nes visa pildysis su kaupu.

Kuo ypatingas jaunaties metas?

Jaunatis siejama su Šiaure ir vidurnakčiu. Jaunaties stebuklas susijęs su atsinaujinimu, atjaunėjimu. Medituojantys jogai tikina, kad šiuo metu mūsų gyvybinė arba kundalini energija yra pati žemiausia. Per jaunatį netgi patartina badauti, tik gerti vandenį su citrina. Dabar dėmesį reikėtų sutelkti į naujas idėjas, nes jaunas mėnulis palaikys mūsų ryžtą keistis, keltis į naujus namus ar imtis naujų pareigų darbe, o gal keisti darbą.

Per pirmąją jaunaties dieną ir tris–keturias po jos, medituodami ar tiesiog ramiai apmąstydami, ieškokite atsakymų į asmeniškai svarbius klausimus, priimkite asmeninio gyvenimo sprendimus. Tai yra teigiamos, konstruktyvios, kuriančios magijos laikas.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA