REKLAMA

Meilės horoskopas savaitei (07 20–26 d.)

REKLAMA

Rytų ir Vakarų Zodiako skirstymas į ženklus pagal metus, mėnesį ir dieną. Sužinokite čia!

Avinas. Nepainiokite darbo ir malonumų. Įsivaizduojate, kad turite galimybę užmegzti tarnybinį romaną? Šios iliuzijos būtų greitai išsklaidytos, be to, jei iš tiesų pradėtumėte jį, būtų daugiau problemų nei malonumo. Manykite, kad jums pasisekė, jei dar giliai neįklimpote. Jeigu jau užsukote slaptą reikalą, šią savaitę galite pajausti, kad jums sunku kartu dirbti. Kolegos ar vadovai gali nepalaikyti jūsų ryšio.

Tauras. Saugokite savo širdį. Jūsų ženklą valdanti meilės planeta dabar yra Tauro astrologinio būsto Tikros meilės sektoriuje. Viskas puiku, tik šeštadienį Venera ims judėti atgal ir truputėlį sujauks jūsų romantines galimybes. Tai gali pasireikšti kaip tam tikri santykių trukdžiai. Tarkime, planuosite pasimatymus ir vis kažkas juos suardys ar jie vyks ne taip, kaip tikėjotės. Pradėję draugauti ar seniai esantys poroje gali neišvengti nesusipratimų, nesusikalbėjimų. Vis dėlto žvaigždės sako, kad meilė tvyro ore, todėl vienokiu ar kitokiu būdu (gal ne taip, kaip tikitės), bet ji tikrai jūsų gyvenime apsireikš visu gražumu.

Dvyniai. Neramumai rojuje. Jei su partneriu gyvenate po vienu stogu, šią savaitę gali kilti tam tikrų nesklandumų. Ilgai nepasitenkinimą dėl darbų ir užduočių namuose kaupę Dvyniai manys, kad jiems tenka daug daugiau buitinių rūpesčių nei partneriui. Dėl to jie jausis nusivylę ir apgauti. Kad nereikėtų stumdyti kaltinimų iš vienos pusės į kitą, tiesiog surašykite, ką darote jūs, o ką partneris. Gal taps aišku kaip dieną, kas čia nuskriaustas, o gal pamatysite, kad ne taip jau jus ir skriaudžia?

Vėžys. Iš brolio, sesers ar kito gana artimo giminaičio galite sulaukti patarimo, susijusio su jūsų meilės reikalais. Šis patarimas bus keistas, netgi trikdantis. Gal artimasis tikrai iš širdies nori jums padėti, nurodyti kelią, kaip turėtumėte spręsti santykių problemą, tačiau tik jūs patys žinote, kas jums geriausia. Išklausykite, bet neskubėkite vykdyti. Atminkite, giminaičiai siekia pirmiausia apsaugoti jus, o ne jūsų santykius.

REKLAMA

Liūtas. Šią savaitę didės nepasitenkinimas savimi ir meilės reikalais. Galbūt manysite, kad mylimas žmogus per mažai domisi jūsų reikalais, pernelyg atsainiai į juos žiūri, nesulaukiate pakankamos jo ar jos paramos. Šis nepasitenkinimas gali įšliaužti į jūsų santykius ir sugadinti puikią jums abiem skirtą galimybę. Jeigu partneris skiria per mažai dėmesio, dar nereiškia, kad jis nevertina jūsų ar jūsų siekių. Objektyviai vertinkite situaciją, o ne matykite, ką norite matyti.

Mergelė. Jaučiatės tarsi pasakos „Bjaurusis ančiukas“ herojai? Pamąstykite, ką šią savaitę galėtumėte nuveikti, kad tokią netikusią nuostatą pakeistumėte. Galbūt įstrigote beviltiškuose ir jus žlugdančiuose santykiuose? Tokie atima savivertę, gyvenimo prasmės ir laimės jausmą. Jeigu šalia esantis žmogus jūsų neįkvepia, o kasdien išsiurbia paskutinius jūsų savigarbos ir džiaugsmo likučius, vertėtų pamąstyti apie skyrybas. Tikrai nė vienas žmogus nėra nusipelnęs destruktyvių santykių. Esate verti daugiau, nei manote.

REKLAMA

Rašyti komentarą

Your email address will not be published.

Alfa.lt naujienos

REKLAMA